Trwa ładowanie...
TLC
tlc

Ciało wielkiej wagi, czyli "Wstydliwa otyłość" w TLC!

Share
Ciało wielkiej wagi, czyli "Wstydliwa otyłość" w TLC!
Źródło: tlc
d1i9qhv

Otyłość to choroba cywilizacyjna XXI wieku. Niektórzy zwalczają ją odpowiednią dietą i sportem, inni – by wrócić do normalnych rozmiarów - potrzebują pomocy specjalistów. Obrzęk żołądka „sięgający podłogi”, ogromne piersi… u mężczyzny, przerażający nadmiar skóry po szybkiej utracie wagi ciała – zobacz, z czym muszą borykać się doktorzy Christan, Down i Pixie w programie „Wstydliwa otyłość”.

Wielka Brytania to kraj, w którym aż 27,5 miliona ludności cierpi na otyłość. Olbrzymia nadwaga bezlitośnie zniekształca ich ciała. Pracowali na nią latami, prowadząc nieprawidłowy tryb życia. Brak sportu, złe odżywianie, zajadanie stresu czy nudy. Trudno o inne skutki, gdy na śniadanie spożywa się np. 40 pączków.

d1i9qhv

Jak bohaterowie poradzą sobie ze zdeformowanymi kończynami czy genitaliami? Czy lekarze są w stanie im pomóc? Zobacz, co czeka małżeństwo o łącznej wadze 330 kilogramów oraz 21-letnią matkę uginającą się pod ciężarem biustu o miseczce. Czy specjaliści pomogą im wrócić do normalnego życia? Sprawdź, co zmusza tych ludzi do oddania się w ręce lekarzy i ile pracy muszą włożyć zarówno oni sami jak i specjaliści, by przywrócić swoim pacjentom ludzki wymiar. Czy to możliwe, że deformacje ciała tych ludzi są aż tak duże, że nie sposób ich zwalczyć samemu – sportem, czy odpowiednią dietą? Program „Wstydliwa otyłość” przedstawia niesamowitą motywację ludzi do walki o swój dawny, atrakcyjny wygląd. Często okupionej nieludzkim wysiłkiem i cierpieniem.

Premiera: w środę 7 września br., o godz. 21.30 na TLC.

(fot. tlc)
Źródło: (fot. tlc)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d1i9qhv

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1i9qhv

Podziel się opinią

Share
d1i9qhv
d1i9qhv