Trwa ładowanie...

"Chłopaki do wzięcia": 3. odcinek serii

"Chłopaki do wzięcia": 3. odcinek seriiŹródło: polsat play
dx7tlxw
dx7tlxw

„Jak liść strącony z drzewa” to tytuł trzeciego odcinka serii „Chłopaki do wzięcia”, w którym ponownie spotkamy się z panem Jackiem, Mariuszem i Ryszardem. Zobaczymy też, co słychać u Wojtka oraz porzuconego przed ślubem Andrzeja. Na ekranie pojawią się również sympatyczni bliźniacy z Malborka, którzy szczęścia postanowią poszukać w stolicy.

W rozmowie z pośredniczką w biurze matrymonialnym Mariusz próbuje ocenić swoje szanse na znalezienie żony. Okaże się, że nie będzie to łatwe, ale też nie niemożliwe. - Jest pan przystojnym, wysokim, sympatycznym mężczyzną – mówi doradczyni. Jednak, co Mariusz powinien zrobić, żeby naprawdę się spodobać i zdobyć kobietę?

W kolejną sentymentalną podróż do przeszłości uda się pan Jacek, który opowie o swojej największej miłości oraz o tym, jak bardzo doskwiera mu samotność - Mężczyzna sam usycha, usycha jak liść strącony z drzewa - podsumowuje. Jakie ma marzenia? Dlaczego nie ułożył sobie dotąd życia?

dx7tlxw

Ryszard natomiast wykona następny krok ku samodzielności. By uniezależnić się od pożyczania (bądź podkradania) roweru od mamy postanowi kupić swój własny jednoślad. Odwiedzi też fryzjera – „trzeba się do kultury doprowadzić” – mówi. Z kolei Andrzej zmieni strategię podrywania – Na samochód może postaram się teraz tak wyrwać, no bo poznać przez gazetę jakąś dziewczynę to trochę takie śmieszne dla mnie jest … Czy jego plany się powiodą?

Emisja – 20 października, o 21.30. w Polsat Play.

(fot. polsat play)
Źródło: (fot. polsat play)
(fot. polsat play)
Źródło: (fot. polsat play)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dx7tlxw

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dx7tlxw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx7tlxw