Trwa ładowanie...

Charles Daigneault będzie śledził Magdę Gessler

Share
Charles Daigneault będzie śledził Magdę GesslerŹródło: TVN/x-news/AKPA
d44hl0v

Na czym będzie polegał nowy program? Otóż w każdym odcinku"Kuchennych ewolucji 4. Player" Magda Gessler i Charles Daigneault najpierw wspólnie obejrzą jeden z archiwalnych odcinków "Kuchennych Rewolucji". Następnie prowadzący ruszy śladami słynnej restauratorki i ponownie odwiedzi dany lokal, który w przeszłości przeszedł metamorfozę pod okiem ekipy TVN. Kucharz sprawdzi w ten sposób, czy restauracja wciąż może pochwalić się zwiększonymi obrotami, jak wielu klientów przychodzi, porozmawia z właścicielami i przede wszystkim - skosztuje serwowanego tam jedzenia. Aktualnie trwają zdjęcia pilotażowego odcinka.

A kim jest prowadzący nowego przedsięwzięcia? Charles Daigneault jest 36-letnim Kanadyjczykiem. Kilka lat temu przyjechał do Polski i tak bardzo rozkochał się w naszym kraju, że postanowił zostać na dłużej. To tutaj poznał miłość swojego życia i dziś wraz z całą rodziną mieszka w Krakowie. Od zawsze fascynowała go kuchnia i marzył o poprowadzeniu kulinarnych warsztatów. Część widzów z pewnością zapamiętała Charlesa z 2. edycji "MasterChefa".

Co ciekawe, program jeszcze nie miał premiery, a już pojawiły się głosy, że twórcy show mocno zainspirowali się pracą blogera z "Śledzę Magdę Gessler". 23-letni Bartosz Cebeńko od dawna jeździ śladami "Kuchennych Rewolucji" i subiektywnie ocenia, jak restauracje radzą sobie po udziale w programie.

- Proszę bardzo... TVN robi podróbkę mojego programu. Teraz już nikt mi nie powie, że pracuję dla TVNu - skomentował Cebeńko na Facebooku (zachowano oryginalną pisownię).

Przypadkowa zbieżność czy celowe działanie?

d44hl0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44hl0v
d44hl0v