Trwa ładowanie...
27-01-2015 14:41

"Celebrity Splash": Danuta Stenka jurorką!

"Celebrity Splash": Danuta Stenka jurorką!Źródło: AKPA
d2utdh9
d2utdh9

Wiosenna ramówka zbliża się wielkimi krokami, zatem ruszyła giełda nazwisk gwiazd, które zasilą nowe i stare programy. Jedno z nich wywołało spore zamieszanie. Mało kto spodziewał się, że ceniona aktorka zdecyduje się na udział w kontrowersyjnym show.

O ile nie dziwi nas w "Celebrity Splash" obecność dziennikarza sportowego Tomasza Zimocha, o tyle decyzja Danuty Stenki, która ma być jedną z jurorek, zaskoczyła wielu jej fanów. Do tej pory artystka unikała tego typu formatów. Wyjątek zrobiła w 2009 roku, kiedy gościnnie pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami". Jednorazowy występ okazał się wielką atrakcją programu, jednak aktorka, mimo kolejnych zaproszeń, skupiała się przede wszystkim na graniu w filmach, serialach i na deskach teatru. Do czasu.

Wielu się zastanawia, dlaczego Stenka dołączyła do ekipy programu, który stawia na rozrywkę dla mas. Przypomnijmy, że produkcja Polsatu, w której znani wskakują do wody z kilkumetrowej wieży, to zupełnie nowy format w polskiej telewizji. Weźmie w nim udział 12 kobiet i tyle samo mężczyzn. Każdy uczestnik będzie musiał zaprezentować nie tylko sam skok do basenu, ale też jego urozmaicone formy, np. salta z trampoliny. Tylko dwie osoby w każdym odcinku przejdą do dalszego etapu, a najlepsi zmierzą się w finałowym starciu. Zmagania uczestników oceniać będzie, oprócz Stenki i Zimocha, Otylia Jędrzejczak. Wśród uczestników zobaczymy m.in. Natalię Siwiec, Julię Pietruchę i Piotra Pręgowskiego.

Jak oceniacie udział Stenki w show? Czy może się to negatywnie odbić na jej nieskazitelnym wizerunku?

(fot. akpa)
Źródło: (fot. akpa)
d2utdh9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2utdh9