Trwa ładowanie...

Cejrowski poprowadzi znany festiwal!

Cejrowski poprowadzi znany festiwal!Źródło: Kapif
d17g3bl
d17g3bl

[

]( http://www.fakt.pl )

Piknik Country jest największą imprezą w stylu country w Polsce oraz jednym z najpopularniejszych tego typu festiwali w Europie. W tym roku będzie wyjątkowa okazja do świętowania, bo Piknik Country obchodzi swój okrągły jubileusz. Fani muzyki country zjadą do Mrągowa już po raz trzydziesty!

Wśród tegorocznych gwiazd znalazły się: zespół Perfect, Ania Wyszkoni oraz finalista programu „Tylko Muzyka. Must be the music” – Tomasz Dolski. Uroczysty koncert poprowadzą Wojciech Cejrowski, Maciek Rock, Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz.

d17g3bl

Wszystkim wykonawcom towarzyszyć będzie orkiestra Kukla Band. Paulina Sykut zdradziła nam, że z niecierpliwością czeka na chwilę, gdy będzie mogła stanąć na mrągowskiej scenie. – Uwielbiam Mazury i bardzo lubię pracować w tym zakątku Polski. Muszę jednak przyznać, że nigdy nie przepadałam za muzyką country. Ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tego przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że będę mogła lepiej poznać wszystkich wykonawców – mówi nam dziennikarka. I dodaje, że sama będzie ubrana w stylu country. – To będzie taka stylizacja z przymrużeniem oka, która podkreśli moje walory – opowiada nam Sykut.

Sobotni wieczór otworzy koncert galowy. Wystąpią w nim gwiazdy muzyki country w specjalnym plebiscycie, w którym widzowie będą mogli wybrać hit 30- lecia Pikniku Country. Wśród znanych piosenek pojawią się m in. hymn pikniku „Wszystkie drogi prowadza do Mrągowa” Cezarego Makiewicza, „Ojciec żył tak jak chciał” zespołu Gang Marcela, „Mam dzisiaj dobry dzień” Andrzeja Cierniewskiego oraz „Easy Rider” grupy Zayazd. W koncercie wezmą też udział gwiazdy wieczoru. Specjalny, dłuższy występ przygotował na tę okazję zespół Perfect, który zagra swoje największe przeboje: „Chcemy być sobą”, „Nie płacz Ewka” czy „Autobiografia”. W koncercie pojawią się również Ania Wyszkoni, znana wszystkim wielbicielom country młoda wokalistka Klaudia Majkowska. Natomiast niedzielny wieczór zapowiada się na wesoło! Na mrągowskiej scenie pojawią się gwiazdy kabaretu: Łowcy. B oraz Jerzy Kryszak, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, kabaret DNO, oraz Michał Kempa i Anita Pituła, czyli zwycięzca i
finalistka programu „Stand up. Zabij mnie śmiechem”. W koncercie zobaczymy także Wały Jagiellońskie.

Drugim wydarzeniem tego wieczoru będzie koncert zatytułowany „Wszystkich drogi prowadzą do Mrągowa”. Na estradzie pojawią się: Krystyna Prońko, Ewa Błaszczyk, Wolna Grupa Bukowina, Piotr Bukartyk, Krzysztof Jaryczewski (dawny lider i wokalista Oddziału Zamkniętego) i Andrzej Cierniewski.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Mostowiakowa o serialowym wnuku: Na planie…

d17g3bl

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d17g3bl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17g3bl