Trwa ładowanie...

"Castle": Wielki finał 4. sezonu

Share
"Castle": Wielki finał 4. sezonu
Źródło: Universal Channel
d3z6ggn

Nadszedł czas na wielki finał czwartego sezonu serialu *"Castle". Widzowie spodziewać się mogą romansu z morderstwem w tle. Czy tytułowy bohater i piękna detektyw Beckett w końcu będą razem?*

Pisarz z zawodu, detektyw z zamiłowania - Richard Castle (Nathan Fillon) autor poczytnych kryminałów cierpiał na blokadę twórczą. W tym samym czasie Nowym Jorkiem wstrząsnęła seria brutalnych morderstw wzorowanych na jego książkach. Porucznik Kate Beckett (Stana Katic)
, z wydziału zabójstw NYPD, potrzebowała pomocy Richarda, aby rozwikłać zagadkę mordercy kopisty.

Piękna Beckett nieświadomie dostarczyła pisarzowi inspiracji do kolejnych książek. Od tej pory pracowali razem, łącząc jej doświadczenie policjantki i jego literacką intuicję. Lecz nie tylko praca przyciągnęła tych dwoje do siebie.

d3z6ggn

Kate Beckett nie do końca odpowiadał fakt, że Richard Castle chciał wzorować na niej postać ze swojej najnowszej książki. Po pewnym czasie przekonała się, że pisarz jest nie tylko znakomitym źródłem wiedzy kryminalnej, ale też fascynującym partnerem i wyjątkowo pociągającym mężczyzną. Z biegiem czasu poziom chemii pomiędzy dwójką detektywów – zawodowcem Kate i amatorem Richardem – osiągnął punkt krytyczny. Widzowie będą świadkami bardzo romantycznego zakończenia tej historii.

Ostatni odcinek 4. sezonu serialu "Castle" pt. „Zawsze” zobaczyć będzie można w poniedziałek, 2 lipca, o godzinie 23:00. tylko na kanale Universal Channel.

d3z6ggn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z6ggn
d3z6ggn