Trwa ładowanie...

"BrzydUla" znów się kręci

Share
"BrzydUla" znów się kręci
Źródło: TVN
d3rnzve

6 lipca ulubieńcy całej Polski wrócili na plan. „BrzydUla” znów się kręci. Twórcy mają do zrealizowania jeszcze ponad sześćdziesiąt odcinków.

Scenarzyści, pod wodzą Piotra Jaska, oraz producenci serialu, zapowiadają ekscytujące zawirowania uczuciowe. Choć nie tylko. Dość powiedzieć, że jesień przyniesie odmieniony wizerunek Uli, nad którym już pracuje cały sztab stylistów, do tego pod ochroną. Nowy look ulubionej BrzydUli Polaków jest bowiem obecnie najpilniej strzeżoną serialową tajemnicą.

Czy nowa, piękna Ula wywoła poruszenie wśród męskiej części widzów? Na to przyjdzie nam jeszcze poczekać, tymczasem jedno jest pewne. Do serca Cieplakówny wciąż przybywa pretendentów. Jednym z nich będzie tajemniczy, przystojny, młody lekarz Piotr (w tej roli Maciej Brzoska)
. Czy ustrzeli serce Brzyduli? I co na to Marek? Czy młody prezes Febo Dobrzański w końcu zdecyduje kogo tak naprawdę kocha?

To wszystko już od września. A póki co – w każdą niedzielę na antenie TVN powtórki „BrzydUli”. Co tydzień od 20:00 pakiet pięciu odcinków z minionego sezonu.

d3rnzve

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rnzve
d3rnzve