Trwa ładowanie...

"BrzydUla" zaczyna wakacje.

Share
"BrzydUla" zaczyna wakacje.
Źródło: TVN
d4fmqdp

Dla twórców popularnego serialu „BrzydUla” to były wyjątkowo intensywne dwa sezony. Piszą, kręcą i grają bez przerwy od niemal roku. Ich pełne zaangażowanie dało wymierne owoce w postaci bezwarunkowej miłości fanów. Teraz czas na chwilę odpoczynku.

W piątek – 29 maja serial „BrzydUla” udaje się na zasłużony urlop. Tego dnia TVN wyemituje ostatni przed przerwą wakacyjną premierowy odcinek perypetii Uli Cieplak. Najnowsze odcinki serialu powrócą na antenę TVN już jesienią.

d4fmqdp

Po wyemitowanych 158 odcinkach, a zrealizowanych ponad 170, aktorzy – Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch, Jacek Braciak, Łukasz Garlicki, Mariusz Zaniewski, Marek Włodarczyk, Łukasz Simlat, Krzysztof Czeczot, ekipa realizacyjna oraz odtwórcy pozostałych ról, będą odpoczywać aż do lipca. Wczoraj padł ostatni przed wakacjami klaps.

Po powrocie na plan zostanie zrealizowanych pozostałych ok. siedemdziesięciu odcinków. Do końca jesiennego sezonu opowieść o zakochanej w swoim szefie Uli Cieplak dobiegnie końca, doprowadzając do (miejmy nadzieję!) spektakularnego happy endu. Czas na podsumowania mijającego „brzydulowego” sezonu.

Udziału TVN w paśmie „BrzydUli” w grupie docelowej wzrosły w stosunku do wiosny 2008 wrosły o 40%, a najpopularniejsze odcinki były oglądane przez niemal trzy i pół miliona widzów! Aktualne odcinki osiągają niemal 40% udziałów w rynku (w grupie docelowej). Po wakacjach czekają nas wyjątkowo emocjonujące zawirowania, więc wyniki mogą być jeszcze lepsze. Czekają nas bowiem wyjątkowo emocjonujące zawirowania.

W życiu prywatnym i zawodowym Uli Cieplak nie zabraknie wielkich zwrotów akcji. Ula stanie przed poważną decyzją związaną z jej karierą w Febo&Dobrzański, będzie też musiała przemyśleć czy rosnące zainteresowanie Marka jest szczere i poważne. Sytuacja w Rysiowie i firmie nie będzie mniej ekscytująca. Więcej intryg, nowych uczuć i pięknych kreacji. Jesień „brzydulomaniakom” przyniesie też nowy wizerunek Uli, nad którym realizatorzy już pracują!

W wakacje fanów czeka też niespodzianka – pierwszy, wielki, pełen atrakcji zlot fanów serialu. Szczegóły już wkrótce.

d4fmqdp

Podziel się opinią

Share
d4fmqdp
d4fmqdp