"BrzydUla" na każde zawołanie!

"BrzydUla" na każde zawołanie!
Źródło zdjęć: © TVN/RobertLaska

24.09.2009 12:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zekranizowany w 20 krajach serial o perypetiach nieurodziwej dziewczyny z przedmieścia i wielki przebój TVN, gromadzący prawie 4-milionową widownię już na DVD w Polsce!

W rolach głównych występują: Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch, Łukasz Garlicki, Marek Włodarczyk.

"BrzydUla" to zabawna historia mało urodziwej Uli Cieplak, która dostaje pracę w renomowanym domu mody Febo& Dobrzański. Świat, w którym przyszło jej pracować diametralnie różni się od tego, który do tej pory znała. W Febo & Dobrzański mało kto zasłużył sobie na to, co ma. Tutaj fortunę się dziedziczy, a karierę robi w pięć minut. Jednak równie szybko można to wszystko stracić, zwłaszcza że za każdym rogiem czai się ktoś „życzliwy”, gotowy w tym pomóc.

Czy uda się Uli naprawić zmanierowany świat wielkiej mody? Czy nieszczęśliwa miłość do szefa okaże się miłością na całe życie?

Nowe odcinki serialu Brzydula w TVN od poniedziałku do piątku o 17.55!

A już od 2 października na DVD co 2 tygodnie będą się ukazywać 5-płytowe wydania zawierające po 30 odcinków perypetii BrzydUli. W każdym wydaniu ponad 11 godzin serialu! W ciągu najbliższych miesięcy do rąk wielbicieli serialu trafią obie serie, w liczbie 235 odcinków. Poznajcie BrzydUlę! Co sama o sobie mówi Ula Cieplak?

Nazywam się Ula Cieplak. Razem z tatą i rodzeństwem mieszkam w niewielkiej miejscowości pod Warszawą – Rysiowie. Mam 26 lat i ukończoną ekonomię na SGH. Nie prowadzę aktywnego życia towarzyskiego – po prostu nie mam na to czasu. Muszę się zajmować domem i rodzeństwem – moja mama zmarła kilka lat temu, a ja wzięłam na siebie jej obowiązki. Nie narzekam, mam fajną rodzinę - bardzo się kochamy i możemy na sobie polegać. Mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni…

Wiem, że nie grzeszę urodą, jednak nauczyłam się to akceptować. Wygląd według mnie nie jest najważniejszy. Tak jak ubrania. Rzadko kupuję nowe, większość moich strojów pamięta jeszcze czasy liceum. Nie przeżyłam jeszcze wielkiej miłości, ale nie tracę nadziei, że w końcu poznam kogoś wyjątkowego... W życiu zazwyczaj nie spotyka mnie wiele przyjemnych rzeczy, dlatego nauczyłam się szukać radości w drobiazgach. Ostatnio jednak mam się z czego cieszyć. Dostałam pracę w firmie Febo&Dobrzański. To zupełnie inny świat niż ten, z którego się wywodzę. Najważniejsze, że da mi stałą, miesięczną pensję. Mam nadzieję, że sprawdzę się w roli asystentki Marka i szef doceni moje kwalifikacje. Kto wie, może pracownicy Domu Mody Febo&Dobrzański zobaczą jaka jestem naprawdę? Albo to ja z czasem nauczę się mówić „nie” i walczyć o swoje racje? Kto wie?

Po śmierci mamy zostaliśmy sami, ale poradziliśmy sobie. Tata bardzo dużo pracuje, jest prawdziwą złotą rączką, pomaga sąsiadom i znajomym w remontach. Potrafi zrobić naprawdę wszystko. Pracuje tyle, że czasem martwię się o jego zdrowie. Bywa nadopiekuńczy i bardzo konserwatywny, ale wiem, że robi to z miłości. Mój brat - Jasiek ma dopiero siedemnaście lat, ale kreuje się na bardziej dojrzałego niż faktycznie jest. Jasiek nie zginie, jest zaradny i bardzo towarzyski. Zaczyna się nawet podobać dziewczynom. Moja siostrzyczka Beatka ma siedem lat. To nasza mała mądrala i oczko w głowie całej rodziny. Mama umarła tuż po jej narodzinach dlatego Beatka nigdy jej nie znała. Poza tym, ona jako jedyna potrafi zawsze rozśmieszyć tatę!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także