Trwa ładowanie...

Brzydula jest ruda!

Share
Brzydula jest ruda!Źródło: Fakt
d16pp8p

[

]( http://www.efakt.pl )

d16pp8p

Julia Kamińska (23 l.) najwyraźniej potrzebuje zmian. Serialowa "Brzydula" rozstała się niedawno z partnerem, a nowy etap w swoim życiu podkreśliła, farbując swoje włosy na rudo. Tylko dzięki zdjęciom w Fakcie można przekonać się, czy w nowym kolorze jest jej do twarzy

Julia najwięcej czasu spędza ostatnio na treningach. „Taniec z gwiazdami” rusza już w niedzielę, więc czasu na szlifowanie formy jest coraz mniej. Wczoraj aktorka ćwiczyła w szkole tańca aż 8 godzin, w pocie czoła pracując z Rafałem Maserakiem (26 l.) nad krokami.

Właśnie po zakończeniu treningu przez Brzydulę natknął się na nią fotoreporter Faktu. I zaniemówił z wrażenia. Julia na głowie miała rude włosy!

Trudno ocenić, czy to dobry pomysł. Pełen efekt zapewne zobaczymy w niedzielę, kiedy wystrojona Julia stanie na parkiecie w „Tańcu z gwiazdami”, a oczy razić będzie czerwień jej wystylizowanej czupryny. Chyba że aktorka wcześniej sama dojdzie do wniosku, że przefarbowanie włosów było pomyłką i wróci do czerni, nie dając światu okazji do oceny jej odważnego pomysłu.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Rodowicz: Schudłam 7 kilogramów!

d16pp8p

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16pp8p