Trwa ładowanie...

Bronisław Wildstein wraca do TVP

Share
Bronisław Wildstein wraca do TVP
Źródło: AKPA
d19159f

Już 3 września br. o godz. 12:00 na antenie TVP2 zadebiutuje "Południk Wildsteina" - autorski program publicystyczny Bronisława Wildsteina (tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny)
. Prowadzący, wraz z zaproszonymi do studia gośćmi, będzie opowiadał o tym, co dzieje się zarówno w Polsce jak i na świecie.

- Punktem wyjścia do dyskusji będą aktualne wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne w Polsce i na świecie. Moim celem jest przedstawienie ich w szerszym aspekcie - przyznał autor w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Przypomnijmy, że Bronisław Wildstein od maja 2006 roku do lutego 2007 roku piastował stanowisko prezesa Telewizji Polskiej. Od 2013 roku przez rok był szefem i redaktorem naczelnym Telewizji Republika. Wcześniej współpracował m.in. z redakcjami "Rzeczpospolitej", "Uważam Rze", "Życia Warszawy" oraz "Wprost". W swojej karierze został również odznaczony Orderem Orła Białego za zasługi dla Polski i osiągnięcia w działalności publicznej i pracy dziennikarskiej. Warto także dodać, że w 2008 roku Wildstein prowadził już w TVP1 swój program publicystyczny - "Bronisław Wildstein przedstawia". Po dwóch latach, z powodu niskiej oglądalności, program zniknął jednak z ramówki stacji. Tym razem będzie inaczej?

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan: "Rola prowadzącego program telewizyjny jest ogromnie stresująca i wyczerpująca"

d19159f

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19159f
d19159f