Trwa ładowanie...
28-08-2013 07:04

''Bogaci bankruci'' chcą do kina

Share
''Bogaci bankruci'' chcą do kina
d3vxbgp

Producent Mitch Hurwitz pracuje nad scenariuszem kinowej wersji serialu *"Bogaci bankruci". Ma nadzieję, że na plan uda mu się ściągnąć całą obsadę.*

Na razie studio 20th Century Fox, do którego należą prawa do serialu, nie wyraziło zgody na realizację filmu. Niemniej, nie jest to niemożliwe. - Nie chcę za bardzo wchodzić w szczegóły - mówi Hurwitz. - Nie chcę nikogo wystraszyć. Nie chcę, by ktokolwiek cokolwiek na ten temat zakładał. Nie posiadam praw, ale wygląda na to, że wszyscy chcieliby, żeby film powstał.

- Nie chcę też rozsiewać fałszywych informacji - dodaje twórca. - Przygotowuję coś innego dla sieci Netflix, mam na warsztacie film. Nie chcę niczego zapeszyć. Opowiadanie o swoich planach, zanim wejdą w życie, to najlepsza gwarancja niepowodzenia.

d3vxbgp

- Praca nad jednym sezonem serialu to przynajmniej pół roku - kontynuuje producent. - Zebranie całej obsady na cztery czy pięć tygodni zdjęć do filmu powinno być wykonalne.

Przypomnijmy, że głównym bohaterem "Bogatych bankrutów" jest Michael Bluth (w tej roli Jason Bateman)
, który bierze na siebie interesy całej rodziny, grupy mocno dysfunkcyjnej i konfliktowej. W serialu grają również Michael Cera, Jeffrey Tambor, Jessica Walter, Will Arnett, Tony Hale, Portia de Rossi, David Cross i Alia Shawkat.

d3vxbgp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vxbgp
d3vxbgp