Trwa ładowanie...
d2kkd1q
blondynka

"Blondynka": Julia Pietrucha nie wróci do aktorstwa?

Share
"Blondynka": Julia Pietrucha nie wróci do aktorstwa?
Źródło: Instagram
d2kkd1q

Klika lat temu aktorka pożegnała się z serialem "Blondynka", dzięki któremu pokochały ją miliony widzów. Julia Pietrucha podjęła wówczas zaskakującą decyzję: porzuciła karierę aktorską i udała się w podróż dookoła świata. Jak się później okazało gwiazda postanowiła całkowicie poświęcić się muzyce.

Trzy lata temu Julia Pietrucha zniknęła z ekranów, spakowała plecak i wyruszyła w podróż, podczas której szukała muzycznych inspiracji. W kwietniu tego roku ukazał się debiutancki album aktorki pt. "Parsley". Płyta została dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i słuchaczy. W tej sytuacji gwiazda serialu "Blondynka" nie rozważa powrotu do aktorstwa.

- Muzyka to w tej chwili moja główna pasja. Na razie nie planuję wracać do aktorstwa. Płyta to najważniejszy projekt, jaki do tej pory zrealizowałam w całym swoim życiu – stwierdziła Pietrucha w rozmowie z "Faktem".

d2kkd1q

Koncertowy kalendarz aktorki wypełniony jest po brzegi. Obecnie artystka ma zaplanowanych 14 koncertów, ale ich liczba może wkrótce wzrosnąć, ponieważ bilety na jej występy wyprzedają się błyskawicznie.

Jak szacuje tabloid, nawet jeśli grafik koncertowy Pietruchy pozostanie w obecnym stanie, to i tak do końca roku może zarobić 300 tysięcy złotych. Jedno jest pewne, jeśli artystka wróci do aktorstwa, to na pewno nie ze względu na finanse.

Myślicie, że to jej definitywny koniec z aktorstwem, czy też tymczasowa przerwa?

(fot. Instagram)

d2kkd1q

ZOBACZ TAKŻE: Julia Pietrucha o swojej teatralnej karierze

d2kkd1q

Podziel się opinią

Share
d2kkd1q
d2kkd1q