Trwa ładowanie...
blondynka
22-08-2016 14:27

"Blondynka": Julia Pietrucha nie wróci do aktorstwa?

"Blondynka": Julia Pietrucha nie wróci do aktorstwa?Źródło: Instagram
d4fn9q8
d4fn9q8

Klika lat temu aktorka pożegnała się z serialem "Blondynka", dzięki któremu pokochały ją miliony widzów. Julia Pietrucha podjęła wówczas zaskakującą decyzję: porzuciła karierę aktorską i udała się w podróż dookoła świata. Jak się później okazało gwiazda postanowiła całkowicie poświęcić się muzyce.

Trzy lata temu Julia Pietrucha zniknęła z ekranów, spakowała plecak i wyruszyła w podróż, podczas której szukała muzycznych inspiracji. W kwietniu tego roku ukazał się debiutancki album aktorki pt. "Parsley". Płyta została dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i słuchaczy. W tej sytuacji gwiazda serialu "Blondynka" nie rozważa powrotu do aktorstwa.

- Muzyka to w tej chwili moja główna pasja. Na razie nie planuję wracać do aktorstwa. Płyta to najważniejszy projekt, jaki do tej pory zrealizowałam w całym swoim życiu – stwierdziła Pietrucha w rozmowie z "Faktem".

Koncertowy kalendarz aktorki wypełniony jest po brzegi. Obecnie artystka ma zaplanowanych 14 koncertów, ale ich liczba może wkrótce wzrosnąć, ponieważ bilety na jej występy wyprzedają się błyskawicznie.

d4fn9q8

Jak szacuje tabloid, nawet jeśli grafik koncertowy Pietruchy pozostanie w obecnym stanie, to i tak do końca roku może zarobić 300 tysięcy złotych. Jedno jest pewne, jeśli artystka wróci do aktorstwa, to na pewno nie ze względu na finanse.

Myślicie, że to jej definitywny koniec z aktorstwem, czy też tymczasowa przerwa?

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE: Julia Pietrucha o swojej teatralnej karierze

d4fn9q8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fn9q8