Trwa ładowanie...

"Bitwa na głosy": Węgorzewska krytykuje Bohosiewicz

"Bitwa na głosy": Węgorzewska krytykuje BohosiewiczŹródło: AKPA
d1lvqz5
d1lvqz5

Alicja Węgorzewska nie ma najlepszego zdania na temat kompetencji swojej nowej koleżanki z jury - Soni Bohosiewicz. W ostatnim odcinku ”Bitwy na głosy” śpiewaczka operowa dała się we znaki popularnej aktorce. Przytykom pod adresem nowej jurorki nie było na końca, a widzom i publiczności widocznie udzielało się napięcie pomiędzy kobietami.

Już na wstępie Alicja Węgorzewska nie szczędziła drobnych złośliwości i aluzji wymierzonych w aktorkę. Artystka operowa żartobliwie wyznała, że specjalnie dla Zbigniewa Zamachowskiego zmniejszyła sobie usta, co było ewidentnym nawiązaniem do zabiegu powiększania warg przez Sonię Bohosiewicz, o którym swego czasu rozpisywały się plotkarskie media.

Wraz z upływem kolejnych minut programu niewybrednych żartów było więcej, aż w końcu stało się jasne, że Węgorzewska zamierza całkowicie zdominować nową jurorkę. W pewnym momencie show Węgorzewska nie dała dojść Bohosiewicz do głosu, twierdząc że ta i tak nie ma nic do powiedzenia.

Jawna niechęć do drugiej jurorki stała się jednym z tematów nadawanego bezpośrednio po programie afterparty. Dziennikarze dociekali dlaczego Węgorzewska tak otwarcie manifestuje swój krytyczny stosunek do Bohosiewicz. W odpowiedzi usłyszeli wymowną odpowiedź śpiewaczki:
- Dwa grzyby w barszczu to trochę za dużo - skwitowała artystka.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1lvqz5

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1lvqz5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lvqz5