Trwa ładowanie...

"Bitwa na głosy": Beata Kozidrak daje czadu!

"Bitwa na głosy": Beata Kozidrak daje czadu!Źródło: AKPA
d4gzyi8
d4gzyi8

[

]( http://www.fakt.pl )

d4gzyi8

Beata Kozidrak to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego-show biznesu. Na estradzie króluje już od przeszło 30 lat! Teraz zobaczymy ją w „Bitwie na głosy” jako kapitankę drużyny z Lublina. Czy wśród uczestników show uda jej się dostrzec równe jej talenty?

Band został złożony w Lublinie w 1978 roku przez Beatę Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Zespół bardzo szybko podbił serca publiczności i już w pierwszym roku swej działalności zdobył nagrodę w koncercie debiutów Festiwalu w Opolu za piosenkę „Piechotą do lata”. Piosenkarka po latach przyznała w jednym z wywiadów, że to wyróznienie było dla niej ogromnym zaskoczeniem.

Cała Polska nas oklaskiwała. Po powrocie do szkoły polonistka mnie opieprzyła: „Co za infantylny tekst: Piechotą do lata”. A ja napisałam go właśnie na polskim, bo Orzeszkowa mnie nudziła. Za to na szkolnym korytarzu rozdawałam autografy. Chciałam dorosnąć do tego sukcesu. No i zaimponować Andrzejowi, w którym byłam zakochana – opowiadała Kozidrak. z wywiadów, że to wyróznienie było dla niej ogromnym zaskoczeniem.

Zresztą ta młodzieńcza miłość przetrwała do dziś. Andrzej Pietras jest nie tylko jej mężem, ale też menedżerem grupy Bajm. Owocem tego związku są dwie dorosłe już córki – Katarzyna, która poszła w ślady sławnej mamy (jest wokalistką zespołu „Kashmir”) oraz Agata.z wywiadów, że to wyróznienie było dla niej ogromnym zaskoczeniem.

Beata Kozidrak to prawdziwy tytan pracy. Wraz z zespołem wydała aż 14 płyt w liczbie 3,5 miliona egzemplarzy, a każda z nich pokryła się złotem bądź platyną. Artystka sama pisze teksty swoich piosenek, a do największych szlagierów zaliczyć można „Nie ma wody na pustyni”, „Józek nie daruję Ci tej nocy”, „Co mi Panie dasz”, „Dwa serca, dwa smutki”, czy „Szklanka wody”. Gwiazda przyznaje, że niez wywiadów, że to wyróznienie było dla niej ogromnym zaskoczeniem.

d4gzyi8

ma jednej sprawdzonej recepty na napisanie dobrego tekstu piosenki. – Nie jestem zdyscyplinowana, nie zakładam: „Dziś powstanie tekst ballady, a jutro ostrego kawałka”. Pomysły przychodzą w samolocie, w aucie. Zapisane na karteluszkach upycham po kieszeniach albo – gdy brak długopisu – notuję w komórce – opowiadała gwiazda. Wczesną wiosną ukazała się 14-ta płyta BAJMU, pt. „Blondynka”.

– Moje teksty są o mnie, ale dedykuję je wszystkim kobietom, niezależnie od tego, ile mają lat; czy są szczęśliwe, czy nie. Mam nadzieję, że nasza muzyka będzie dla Was ukojeniem i inspiracją – wyznała w jednym z wywiadów. z wywiadów, że to wyróznienie było dla niej ogromnym zaskoczeniem.

Teraz przed piosenkarką zupełnie nowe wyzwanie. Gwiazda jest kapitanką jednej z drużyn muzycznego show „Bitwa na głosy”. Członkowie grupy zostali wyłonieni na castingach w Lublinie – rodzinnym mieście Beaty Kozidrak. Czy gwiazda poprowadzi ich do zwycięstwa? Dowiemy się już wkrótce. z wywiadów, że to wyróznienie było dla niej ogromnym zaskoczeniem.

Beata Kozidrak na scenie potrafi pokazać pazurki (fot. AKPA)

d4gzyi8

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Piotr Zelt będzie miał córkę

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4gzyi8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gzyi8