Rozrywka"Big Brother". Karolina Szafa opuściła program

"Big Brother". Karolina Szafa opuściła program

"Big Brother". Karolina Szafa opuściła program
Źródło zdjęć: © East News

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program "Big Brother" opuściła Karolina Szafa. Widzowie zdecydowali, że to jej już nie chcą dalej oglądać w show.

Karolina Szafa opuściła program "Big Brother"

W minionym tygodniu w domu Wielkiego Brata były nominowane aż cztery osoby: Mateusz, Ania, Karolina i Łukasz. Mateusz i Ania dostali najmniej głosów od Polaków. Wielki Brat wezwał do pokoju zwierzeń Łukasza, który miał zdecydować, czy on wyjdzie z domu Wielkiego Brata, czy Karolina. Uczestnik podjął decyzję, że chce zostać dalej w show. Widzowie również zagłosowali na Karolinę Szafę i to ona opuściła willę.

Ostatnie kilka dni bardzo zweryfikowały relacje w "Big Brotherze". Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się z tygodniem robotniczym. Wielki Brat wyznaczył role w willi i podzielił mieszkańców wg ustalonej hierarchii. To spowodowało liczne konflikty. Bliźniaczki, Kasia i Gosia, które sprawowały wysokie stanowiska w fabryce za bardzo wczuły się w swoją rolę. Zaczęły wydzielać chipsy i czekoladę między uczestnikami według własnego uznania.

Natalia nie przestała kokietować bliźniaczek i przez cały tydzień wodziła je za nosy. Jak zawsze nie brakowało emocji, a przed mieszkańcami willi jeszcze więcej wyzwań.

29 września zgodnie z wolą widzów to Karolina Szafa musiała opuścić program. Uczestniczka uchodziła za jedną z najbardziej kontrowersyjnych mieszkanek domu Wielkiego Brata. Nie znosiła sprzeciwu i zawsze musiała postawić na swoim.

Nominacje w "Big Brotherze"

Oczywiście nie mogło zabraknąć też cotygodniowych nominacji. Małgosia postanowiła w tym tygodniu oddać głosy na Kamila (nie potrafi zachować powagi, kiedy trzeba) i Malwinę. Jako druga typowała Natalia, która swoje dwa głosy przeznaczyła dla Mateusza i Martyna (za najsłabszy kontakt).

Kamil natomiast zagłosował na bliźniaczki - Gosię i Kasię, ponieważ za bardzo wczuły się w rolę podczas zabawy w fabrykę. Kasia przyznała, że irytuje ją Kamil, dlatego oddała na niego głos. Drugą osobą, na którą zagłosowała uczestniczka był Wiktor.

Mateusz oddał głosy na Gosię i Kamila. Martyna zagłosowała na Gosię i na Natalię. Vasileios postanowił nominować Malwinę i Olę. Malwina podobnie jak Kamil zagłosowała na Gosię i Kasię.

Dawid zdecydował, że w tym tygodniu powinna zostać nominowana Gosia, a także Martyna. Ola oddała swoje głosy na Anię i Kamila. Viktor natomiast zagłosował na Olę i Kasię. Sarah wskazała na Kamila i Olę. Ania nominowała Olę i Natalię. Jako ostatni nominował ocalony Łukasz, który oddał głos na Gosię i Natalię.

Tym samym uczestnicy zdecydowali, że nominowani w tym tygodniu są Gosia i Kamil. Zgadzacie się z tym?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także