Trwa ładowanie...

"Big Brother". Igor Jakubowski: Kim jest?

Igor Jakubowski to uczestnik programu "Big Brother", który nie jest postacią anonimową. Mężczyzna jest osobą, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Kim jest Igor Jakubowski?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Big Brother". Igor Jakubowski: Kim jest?Źródło: ONS.pl
d44p8mj
d44p8mj

Igor Jakubowski to zawodowy bokser, który pochodzi z Konina. W tym sporcie mężczyzna odnosi niemałe sukcesy. Jakubowski ma zaledwie 27 lat, a już jest dziesięciokrotnym mistrzem Polski, wicemistrzem Europy oraz olimpijczykiem (reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016). Igor Jakubowski kocha to co robi, niestety niedawna kontuzja ręki uniemożliwia mu uczestnictwo w zawodach sportowych.

Kim jest Igor Jakubowski na co dzień? Boks to pasja Igora, dlatego na sali treningowej spędza większość swojego dnia. Jakubowski w ludziach najbardziej ceni szczerość. Uczestnik "Big Brothera" jest spontaniczny, bezkonfliktowy i pełen energii. Sam twierdzi, że łatwo dogaduje się z ludźmi, o ile nie są pyszni i zarozumiali.

Igor Jakubowski prowadzi profile na Facebooku oraz na Instagramie, które zrzeszają kilka tysięcy jego fanów.

Igor Jakubowski w "Big Brotherze" chce przeżyć przygodę swojego życia. Ma wsparcie swojej rodziny, która opisuje boksera jako "zwariowanego chłopaka o dobrym sercu"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d44p8mj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44p8mj