ycipk-4195y1

"Big Brother". Igor Jakubowski: Kim jest?

Igor Jakubowski to uczestnik programu "Big Brother", który nie jest postacią anonimową. Mężczyzna jest osobą, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Kim jest Igor Jakubowski?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest Igor Jakubowski, uczestnik programu "Big Brother"?
Kim jest Igor Jakubowski, uczestnik programu "Big Brother"? (ONS.pl)
ycipk-4195y1

Igor Jakubowski to zawodowy bokser, który pochodzi z Konina. W tym sporcie mężczyzna odnosi niemałe sukcesy. Jakubowski ma zaledwie 27 lat, a już jest dziesięciokrotnym mistrzem Polski, wicemistrzem Europy oraz olimpijczykiem (reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016). Igor Jakubowski kocha to co robi, niestety niedawna kontuzja ręki uniemożliwia mu uczestnictwo w zawodach sportowych.

Kim jest Igor Jakubowski na co dzień? Boks to pasja Igora, dlatego na sali treningowej spędza większość swojego dnia. Jakubowski w ludziach najbardziej ceni szczerość. Uczestnik "Big Brothera" jest spontaniczny, bezkonfliktowy i pełen energii. Sam twierdzi, że łatwo dogaduje się z ludźmi, o ile nie są pyszni i zarozumiali.

Igor Jakubowski prowadzi profile na Facebooku oraz na Instagramie, które zrzeszają kilka tysięcy jego fanów.

ycipk-4195y1

Igor Jakubowski w "Big Brotherze" chce przeżyć przygodę swojego życia. Ma wsparcie swojej rodziny, która opisuje boksera jako "zwariowanego chłopaka o dobrym sercu"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4195y1

ycipk-4195y1
ycipk-4195y1