Trwa ładowanie...
dhpekph

"Big Brother". Igor Jakubowski: Kim jest?

Igor Jakubowski to uczestnik programu "Big Brother", który nie jest postacią anonimową. Mężczyzna jest osobą, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Kim jest Igor Jakubowski?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest Igor Jakubowski, uczestnik programu "Big Brother"?
Kim jest Igor Jakubowski, uczestnik programu "Big Brother"? (ONS.pl)
dhpekph

Igor Jakubowski to zawodowy bokser, który pochodzi z Konina. W tym sporcie mężczyzna odnosi niemałe sukcesy. Jakubowski ma zaledwie 27 lat, a już jest dziesięciokrotnym mistrzem Polski, wicemistrzem Europy oraz olimpijczykiem (reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016). Igor Jakubowski kocha to co robi, niestety niedawna kontuzja ręki uniemożliwia mu uczestnictwo w zawodach sportowych.

Kim jest Igor Jakubowski na co dzień? Boks to pasja Igora, dlatego na sali treningowej spędza większość swojego dnia. Jakubowski w ludziach najbardziej ceni szczerość. Uczestnik "Big Brothera" jest spontaniczny, bezkonfliktowy i pełen energii. Sam twierdzi, że łatwo dogaduje się z ludźmi, o ile nie są pyszni i zarozumiali.

Igor Jakubowski prowadzi profile na Facebooku oraz na Instagramie, które zrzeszają kilka tysięcy jego fanów.

Igor Jakubowski w "Big Brotherze" chce przeżyć przygodę swojego życia. Ma wsparcie swojej rodziny, która opisuje boksera jako "zwariowanego chłopaka o dobrym sercu"

dhpekph

Podziel się opinią

Share

dhpekph

dhpekph