Trwa ładowanie...
15-11-2013 16:17

"Biblia": Finał serialu już 16 listopada!

"Biblia": Finał serialu już 16 listopada!Źródło: Polsat
d4gzblv
d4gzblv

Już jutro wyemitowany zostanie ostatni odcinek cieszącego się w Polsce popularnością serialu *"Biblia". Co zobaczyć będzie można w finale produkcji?*

Zdradzony przez Judasza (Joe Wredden) i pojmany przez strażników jerozolimskiej Świątyni, Jezus (Diogo Morgado)
zostaje postawiony przed sądem Sanhedrynu, któremu przewodniczy Kajfasz (Adrian Schiller). Poniżony, oskarżony o najcięższą zbrodnię i osądzony, Jezus słyszy najwyższy wyrok. Arcykapłan nie ma jednak władzy, aby doprowadzić do skazania go na śmierć, więc prowadzi Jezusa do człowieka, który z ramienia Rzymu jest prefektem Judei, czyli Poncjusza Piłata (Greg Hicks)
...

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32769,title,Biblia,serial.html )**

d4gzblv

Jak Jezus też przewidział, tego dnia, w chwili najcięższej próby, jego najbardziej zaufany uczeń, Piotr (Darwin Shaw) wypiera się go. Matka Jezusa, Maria (Roma Downey)
i inni, nieliczni świadkowie jego męki, rozpaczając podążają za nim na Golgotę, gdzie Jezus Chrystus umiera na krzyżu. Trzy dni później Maria Magdalena (Amber Rose Revah) odkrywa, że jego grób jest pusty. Wkrótce zmartwychwstały Jezus ukazuje się jej, a potem powraca do swoich uczniów, by raz jeszcze przemówić do nich. Uprzedza ich, że ich misja głoszenia dobrej nowiny również spotka się z nienawiścią, większość z nich zginie śmiercią męczeńską.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32769,title,Biblia,serial.html )**

d4gzblv

Jeden z wyjątkowo bezwzględnych prześladowców pierwszych wyznawców Chrystusa, późniejszy Paweł z Tarsu (Con O’Neill), również doświadczy wizji – w drodze do Damaszku, która odmieni jego życie. Jeden z wybranych uczniów Jezusa i najmłodszy Apostoł - Jan (Sebastian Knapp) doznaje Objawienia.

Emisja finałowego, 5. odcinka serialu *"Biblia" w sobotę, 16 listopada, o godz. 20.05 w Telewizji POLSAT.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32769,title,Biblia,serial.html )**

d4gzblv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gzblv