Biały proszek w "Pierwszej miłości"

Biały proszek w "Pierwszej miłości"
Źródło zdjęć: © AKPA

22.10.2010 13:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W serialu *"Pierwsza miłość"pojawią się problemy z narkotykami. Znajdą się one w mieszkaniu jednego z bohaterów.*

Podczas przeszukania w mieszkaniu Artura, funkcjonariusze znajdują biały, bliżej niezidentyfikowany proszek. Kurski postanawia aresztować Artura. Izabela wycofuje kandydaturę Kulczyckiego na stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej, w zamian typując siebie. Mirek decyduje się bronić honoru skrzywdzonej Eweliny. W przypływie złości rzuca się z pięściami na Bartka.

Artur zostaje zatrzymany w areszcie pod zarzutem handlowania narkotykami. Anna jest zazdrosna o relacje Pawła i Eli. Marek za wszelką cenę stara się przekonać Teresę do wyjazdu do Indii. Tym razem od słów przechodzi do czynów. Mirek wyznaje Patrykowi prawdę na temat zamieszania jakie wywołał w życiu Bartka.

Artur zostaje zwolniony z aresztu. Ktoś z firmy ojca wpłacił za niego kaucję. Kinga kontynuuje zmagania w odzyskaniu sylwetki. Pomaga jej w tym Łukasz. Florkowa odbiera Bartkowi nadzieje na uzyskanie jakichkolwiek funduszy z Urzędu Gminy na kupno sprzętu medycznego do przychodni. Przyjacielska rozmowa z Turczykiem ostatecznie przekonuje Teresę do wyjazdu do Indii.

Izabela i Terczyński informują Artura o tym, że wpłacili za niego kaucję. Macocha Kulczyckiego utrzymuje, że zrobiła to tylko i wyłącznie dla dobra firmy. Marian Śmiałek zostaje usunięty ze stanowiska sołtysa. Artur postanawia walczyć o swoje stanowisko w firmie. Prosi o pomoc Franka.

Brat Tomasz zachęca Bartka do zorganizowania charytatywnego meczu piłkarskiego, w którym drużyna misjonarzy grałaby przeciwko drużynie z Wadlewa. Stefani prosi Aleksa o pomoc w przewiezieniu rzeczy z biura Piotra do siedziby portalu randkowego. W trakcie przeprowadzki oboje są śledzeni przez Sabinę. Franek daje Arturowi dobre rady. Przestrzega go, aby mniej ufał innym, szczególnie swoim przyjaciołom.

Zapraszamy na kolejne odcinki serialu "Pierwsza miłość".

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także