Bezdomni uratują "Modę na sukces"?

Bezdomni uratują "Modę na sukces"?
Źródło zdjęć: © CBS

09.11.2010 08:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To, zdaniem scenarzystów, były najtrudniejsze sceny d nakręcenia dla twórców serialu *"Moda na sukces". W serialu zawsze aż kipiało od bogactwa, tymczasem te sceny trzeba było nakręcić w najuboższej dzielnicy Los Angeles.*

W centrum będzie Stephanie. Po poznaniu diagnozy lekarskiej pojawia się w "dzielnicy bezdomnych" Skid Row. Jak mówią twórcy, od jakiegoś myśleli o wprowadzeniu takiego wątku. Wreszcie udało, choć jak wszyscy przyznają, nie było łatwo.

Ale udało się i niewykluczone, że właśnie tacy bohaterowie uratują serial. Otóż, jak już pewnie wiecie Susan Flannery chce odejść z serialu. Jeśli jednak zgodzi się zostać ma przejść całkowitą przemianę i z pomocą Brooke zmieniać świat na lepsze. Wtedy w serialu byłoby zapewne jeszcze więcej bezdomnych i biedy.

Czy to waszym zdaniem dobra droga, by wprowadzać ubóstwo do serii, która słynęła zawsze z tego, że pokazuje amerykańskich bogaczy? Czekamy na opinie i zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków serialu "Moda na sukces".

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także