Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji prowadząca wybrała się m.in. do Grecji, Rumunii, Hiszpanii, Portugalii oraz Bułgarii, by poznać tajniki specjałów tamtejszej kuchni i odkryć ciekawostki związane z tymi regionami. I choć oglądalność na poziomie 44 tysięcy widzów rozczarowała nieco produkcję, to ostatecznie zdecydowano dać programowi Hanny Lis jeszcze jedną szansę.
- Formuła się nie zmieni, ale mam nadzieję, że kolejna odsłona będzie jeszcze bardziej interesująca. Jestem ciekawa świata i chciałabym zabrać widzów do zakątków, które znam i kocham - zdradziła dziennikarka w rozmowie z magazynem "Party".
Będziecie oglądać nową edycję "Bez planu"?
Zobacz także: Hanna Lis z Agnieszką Szulim i Małgorzatą Rozenek: która najbardziej sexy?