Trwa ładowanie...

Będą nowe odcinki "Tak to leciało!"

Będą nowe odcinki "Tak to leciało!"Źródło: vipnews.pl
d4lz4fb
d4lz4fb

Teleturniej "Tak to leciało!" cieszy się niesłabnącą popularnością. I to nie tylko wśród widzów - wiele osób chce stanąć po drugiej stronie kamery i wziąć w nim udział! Na ostatni casting do programu zgłosiło się 500 osób!

To absolutny rekord w historii tego teleturnieju, dlatego telewizja postanowiła nagrać kolejne 16 odcinków „Tak to leciało!”. Zasady pozostają bez zmian: zawodnik śpiewa piosenkę na żywo i musi odgadnąć brakujące słowa w tekście. Jeśli uda mu się to z dziesięcioma piosenkami z rzędu, wygrywa nagrodę główną. Gospodarzem programu jest Maciej Miecznikowski.

– Podziwiam uczestników programu. Często przyjeżdżają na nagranie z daleka, mają tremę, a tu jedno pomylone słowo... i w nagrodę tylko uścisk mojej dłoni. To zdecydowanie za mało. Nie ukrywam, że denerwuję się razem z nimi, a gdy wygrywają okazuję swoją radość – opowiadał Maciej Miecznikowski.

„Tak to leciało!” jest produkowany w ogromnym krakowskim studiu o powierzchni ok. 1000 m2. Nagrania nowych odcinków ruszą na początku marca.

d4lz4fb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lz4fb