Trwa ładowanie...

Beata Tyszkiewicz: Odzyskałam wolność!

Share
Beata Tyszkiewicz: Odzyskałam wolność!Źródło: Starnews.pl
d288yjq

[

]( http://www.fakt.pl )

d288yjq

Beata Tyszkiewicz wcale nie przejmuje się tym, że nie pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka twierdzi, że jej następczyni Jolanta Fraszyńska (43 l.) dobrze sprawdzi się w nowej roli, a ona sama będzie wreszcie miała więcej czasu dla córki Wiktorii i wnuka Szymona.

Nie jest mi przykro, w ogóle, ani przez jeden moment. Odzyskałam pewną wolność – mówi stanowczo aktorka zapytana przez Fakt o odczucia po zwolnieniu z pracy.

Mieć zabrane weekendy przez sześć miesięcy w roku, to jest wysoka cena. Nigdzie nie można wyjechać, bo jest za mało czasu. Ja jestem starej daty i musiałam być na pewno w sobotę w Warszawie, żeby być pewną, że zdążę na niedzielne nagranie programu – dodaje była jurorka show TVN.

Pani Beata dostrzega też kolejny plus odejścia z Tańca z Gwiazdami: – Teraz będę miała czas żeby jeździć do wnucząt i córki – wyjaśnia.

Następczynią aktorki w juryTańca z Gwiazdami została niespodziewanie Jolanta Fraszyńska. Tyszkiewicz życzy jej jak najlepiej. – To jest urocza aktorka. Na pewno będzie ogromnie wdzięczna w tej roli. Będzie na pewno bardzo, bardzo zabawna – zapewnia pani Beata. A czy tak zabawna i wdzięczna jak ona sama? To się dopiero okaże.

(fot. Starnews.pl)
Źródło: (fot. Starnews.pl)
(fot. Starnews.pl)
Źródło: (fot. Starnews.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

* Tak całuje nasza serialowa aktorka!*

d288yjq

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d288yjq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d288yjq