Trwa ładowanie...
Newseria
02-12-2016 11:59

Beata Tadla: "Praca w TVP wiąże się ze świadomością, że można ją stracić"

Beata Tadla pracę w TVP uważa za wyjątkowo ważny czas dla jej rozwoju zawodowego. Twierdzi, że żadna inna praca nie stawiała przed nią tak ciekawych wyzwań. Żałuje natomiast, że jej kariera w tym medium skończyła się w tak przykrych okolicznościach.

Share
d2dmuge

Prezenterka twierdzi, że nie żałuje ani jednego dnia pracy w TVP. Ubolewa jednak, że jej kariera zakończyła się w tak nieprzyjemny sposób. Przypomnijmy, że została zwolniona przez nowe władze TVP, które uznały, że nie pasuje ona do nowej koncepcji "Wiadomości".

- Praca w TVP wiąże się ze świadomością, że można ją stracić, bo zmiany na górze spowodują, że ktoś zawsze będzie niewygodny, tylko dlatego, że ten, kto właśnie jest na górze będzie tam chciał wstawić kogoś swojego. To się teraz w TVP dzieje na skalę niespotykaną dotąd, więc trzeba się liczyć z tym, że ta praca jest pracą tymczasową. Ale przecież byli ludzie, którzy pracowali tam wiele lat, po 25 i też dobra zmiana ich zmiotła - powiedziała Beata Tadla w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Co jeszcze zdradziła? Zobaczcie powyższe wideo.

d2dmuge
Beata Tadla AKPA
Beata Tadla Źródło: AKPA
d2dmuge
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dmuge