WP

Beata Tadla atakuje TVP na Instagramie. Wpis podzielił internautów

Była dziennikarka TVP nie kryje negatywnych emocji do pracodawcy z przeszłości. Beata Tadla za sprawą wpisu o koncercie Roberta Janowskiego wbiła szpilę Telewizji Polskiej. Nie wszystkim internautom się to spodobało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Instagramie wywiązała się zażarta dyskusja.
Na Instagramie wywiązała się zażarta dyskusja. (ons.pl, Fot: ons.pl)
WP

Beata Tadla opublikowała zdjęcie z Robertem Janowskim. "Pierwszy koncert Roberta "na wolności", co sam podkreślał. To były piękne emocje, tłum szalał, ja płakałam..." – napisała pod fotką. Część "na wolności" wywołała najwięcej emocji.

Jak wiadomo, Robert Janowski od 1997 r. prowdział kultowy program "Jaka to melodia?", a jego odejście z muzycznego teleturnieju odbiło się głośnym echem w mediach. Stąd też przytyk ze strony Tadli, który nie spodobał niektórym internautom.

WP

"Bardzo lubię Panią, ale to, co Pani wypisuje o TVP zakrawa o hipokryzję w najczystszej postaci... Niech Pani nie wmawia ludziom takich bredni, że TVP za Pani czasów była lepszą i bardziej obiektywną poglądowo telewizją. Powiedzmy to wyraźnie. To była taka sama propagandówka, jak teraz, tylko realizowana dla innego obozu rządzącego. Świadczy o tym chociażby to, gdzie Pani i koledzy z ówczesnego zespołu TVP wylądowali, a tym samym jakie media obecnie reprezentują. TVP była, jest i będzie telewizją rządową. A mówienie publicznie, że teraz jest źle, bo inni przyszli, a jak my byliśmy, to było super, jest jak pisałem na wstępie hipokryzją w najgorszej postaci. Co mi do Pani nie pasuje, jako człowieka” – czytamy w komentarzach.

Beata Tadla nie zostawiła tego bez odpowiedzi. "Proszę podać jeden, słownie JEDEN, przykład propagandy z czasów dawnej TVP, który da się porównać do tego, co obecnie wyprawia się w telewizji rządowej. Jeden adekwatny przykład, nie ogólniki” – odpowiedziała.

Dyskusja nie zakończyła się na wymianie dwóch dłuższych komentarzy. Każda ze stron wyciągała argumenty, mocno tłumacząc słuszność swoich poglądów. W komentarzach udzielał się również Robert Janowski, którego najwyraźniej również poruszyła wymiana zdań na profilu dziennikarki. Nie zabrakło również internautów, którzy stanęli po stronie Tadli.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP