Trwa ładowanie...
d15vb2z

Bartosz Węglarczyk odchodzi z TVN?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartosz Węglarczyk odchodzi z TVN?
(AKPA)
d15vb2z

Bartosz Węglarczyk od września 2008 roku wraz z Kingą Rusin był odpowiedzialny za weekendowe wydania programu "Dzień Dobry TVN". Jak się okazało, nie zobaczymy go już więcej w roli prowadzącego poranny program TVN. O swojej decyzji dziennikarz poinformował na Facebooku.

- Po ośmiu latach pora na zmiany. (...) Trudno tak duże wyzwanie pogodzić z drugą pracą. Z bólem serca zdecydowałem się więc zrezygnować z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Kierownictwo stacji wiedziało o tym od dawna. Do mojego odejścia szykowaliśmy się bardzo długo. TVN pozostaje moją stacją, będę nadal współpracować z "Dzień Dobry TVN" - napisał.

Przypomnijmy, że w swojej karierze Węglarczyk był zastępcą redaktora naczelnego Rzeczpospolitej, a wcześniej pracował jako szef działu zagranicznego "Gazety Wyborczej". Z redakcją pożegnał się w 2010 roku w atmosferze skandalu. Media spekulowały wówczas, że Węglarczykowi za bardzo zaszkodził "romans" z telewizją rozrywkową, przez co dziennikarz stracił na wiarygodności. Wystarczy choćby wspomnieć, że pomagał uczestnikom "Milionerów", gdzie wcielał się w rolę eksperta, a także poprowadził finałowy odcinek programu "Top Model. Zostań Modelką". Obecnie prezenter jest również częstym komentatorem wydarzeń krajowych i międzynarodowych.

d15vb2z

Zobacz także: #gwiazdy: Ogórek i Węglarczyk upozorowali rozstanie?

d15vb2z

Podziel się opinią

Share

d15vb2z

d15vb2z