RozrywkaBarański czaruje Niklińską

Barański czaruje Niklińską

Barański czaruje Niklińską
Źródło zdjęć: © AKPA

27.09.2010 10:09, aktual.: 25.11.2013 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Nie tylko uczy ją tańczyć, ale jest czuły, a gdy trzeba troskliwie opiekuje się swoją partnerką. Tomasz Barański (29 l.) i Marysia Niklińska (27 l.) ostatnio są ze sobą naprawdę bardzo blisko. Czy to wciąż tylko znajomość z parkietu?

Taniec to nie tylko przyjemność, ale i potworny wysiłek fizyczny. Coraz częściej przekonuje się o tym Marysia Niklińska (27 l.), jedna z uczestniczek XII edycji "Tańca z gwiazdami". Jak dowiedział się Fakt, podczas jednego z ostatnich treningów aktorka solidnie się poturbowała. Ma obtarte łokcie i bolące kolana.

Na szczęście jej taneczny partner wie, jak należy zachować się w takiej sytuacji. Widzieliśmy na własne oczy, jak Barański czule zaopiekował się Marysią. Nie tylko rozmasował bolące miejsca, ale przede wszystkim dodał otuchy dobrym słowem. Piękna aktorka z radością przyjęła szarmancki gest Tomasza. Tancerz został obdarowany uściskiem i bardzo wymownym całusem w policzek.

Patrząc z boku na tą parę, nie można się oprzeć wrażeniu, że tych dwojga zaczyna łączyć zdecydowanie więcej niż tylko taniec. Tym bardziej, że niedawno informowaliśmy o tym, że Maria jest pod dużym wrażeniem Barańskiego. Jeśli te nagromadzone emocje będą potrafili przenieść na parkiet, może nas czekać w najbliższą niedzielę fascynujące widowisko.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także