Trwa ładowanie...

"Banshee": Popularny serial wraca na antenę!

Share
"Banshee": Popularny serial wraca na antenę!
Źródło: HBO
d12s2dn

Już od 8 lutego na antenie Cinemax będzie można oglądać drugi sezon serialu sensacyjnego "Banshee" o byłym więźniu, który przybiera nową tożsamość i zostaje szeryfem sennego miasteczka. Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu został odkodowany w HBO GO na miesiąc.

Lucas Hood (Antony Starr)
, który w wyniku oszustwa został szeryfem sennego miasteczka Banshee w okolicy zamieszkałej przez amiszów, kontynuuje swoją przestępczą działalność i walczy z demonami przeszłości. Jednocześnie po piętach drepcze mu bezwzględny gangster, którego zdradził przed laty. Coraz bardziej komplikuje się sytuacja Carrie Hopewell (Ivana Milicevic)
złodziejki i dawnej wspólniczki Lukasa, która pod przybraną tożsamością jako żona prokuratora okręgowego i matka jego dzieci mieszka w Banshee, a rodzina nie zna jej przeszłości.

d12s2dn

W serialu Cinemax nie brakuje przemocy, seksu, intensywnych emocji oraz intrygujących tajemnic. Jego bohaterowie są nienasyceni – pożądają, zazdroszczą, nienawidzą, marzą o łatwych pieniądzach i władzy.
W główne role brawurowo wcielają się Antony Starr (Wish You Were Here), Ivana Milicevic (Jak w niebie, Casino Royale), dwukrotnie nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej Ulrich Thomsen (Festen, Bracia) i Rus Blackwell (Monster, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona).
W 2013 roku serial otrzymał nagrodę Emmy za najlepsze efekty specjalne. Producentami serialu są Alan Ball, Peter Macdissi, David Schickler, Jonathan Tropper oraz Greg Yaitanes.

Premiera drugiego sezonu "Banshee" odbędzie się 8 lutego w Cinemax. Pierwszy odcinek drugiego sezonu został odkodowany na miesiąc w HBO GO, gdzie można również oglądać pierwszy sezon serialu.

d12s2dn

Podziel się opinią

Share
d12s2dn
d12s2dn