Trwa ładowanie...
"Azja Express": Małgorzata Rozenek zdradziła kulisy programu

"Azja Express": Małgorzata Rozenek zdradziła kulisy programu

Share
dvokdck

Już jesienią na antenie TVN zadebiutuje program "Azja Express". Przypomnijmy, że jest to format, w którym osiem gwiazdorskich par nie tylko będzie musiało przetrwać w ekstremalnych warunkach, ale przemieszczać się z jednego azjatyckiego miasta do drugiego. Uczestnicy będą praktycznie pozbawieni pieniędzy - dostaną jedynie euro dziennie na głowę. Nie będą mieli też telefonów ani dostępu do środków transportu publicznego. Wszystko będą musieli załatwić często w języku, którego nie znają.

Jedną z zawodniczek została Małgorzata Rozenek, która wraz z narzeczonym Radosławem Majdanem, wyjechała na miesiąc do Azji walczyć o przetrwanie. Choć wydawać by się mogło, że perfekcyjna na każdym kroku gwiazda poradzi sobie w dżungli jak mało kto, prawda okazała się zaskakująco inna. Nie dość, że prezenterka niemal od razu zgubiła powierzone jej pieniądze, to jeszcze nie potrafiła, korzystając z mapy, nawigować partnera. Gdzie się podział jej dotychczasowy perfekcjonizm?

Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego banalne spakowanie się do plecaka okazało się dla Małgorzaty Rozenek nie lada wyzwaniem i jakie wpadki zaliczyła jeszcze na planie programu "Azja Express", zobaczcie powyższe wideo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
dvokdck

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvokdck
dvokdck