Trwa ładowanie...
dx95cpe

Arya Stark słucha Eda Sheerana w "Grze o tron"

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Ed Sheeran pojawi się gościnnie w kolejnym sezonie serialu "Gra o tron". W niedawnym wywiadzie Anglik opowiedział, na czym polegała jego rola oraz ujawnił inne plany zawodowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Arya Stark słucha Eda Sheerana w "Grze o tron"
(Materiały prasowe)
dx95cpe

Rola Sheerana nie będzie wielka i będzie on robić w serialu to, co umie najlepiej, czyli śpiewać. Popisu wokalngo muzyka wysłucha jedna z najważniejszych bohaterek produkcji, Arya Stark, którą gra Maisie Williams, prywatnie wielka fanka Eda.

- Zagrałem w scenie z Maisie. Śpiewam dla niej piosenkę, a potem ona mówi: "O, to ładna piosenka" - ujawnił Ed w rozmowie z Tomem Greenem z The Hits Radio. Wcześniej Sheeran ujawnił, że w serialu pojawia się przez około 5 minut i nie ginie w nim.

W wywiadzie z Greenem Ed przyznał, że pracuje nad jeszcze jednym projektem filmowym. - Nagram ścieżkę dźwiękową i zagram w nim - wyjawił Ed, nie podając jednak tytułu produkcji. - Chciałbym, żeby muzyka była gdzieś pomiędzy tym, co nagrano do "8 mili" i "Notting Hill".

dx95cpe

Anglik przyznał także, że dojdzie do jego współpracy z Taylor Swift. - Na pewno to zrobimy. Tylko trudno powiedzieć kiedy, bo ja właśnie wydałem płytę, a ona pracuje nad swoją.

Najnowszy longplay Eda Sheerana - "÷" ukazał się 3 marca. W ciągu pierwszego dnia, albumu wysłuchało 56727861 użytkowników Spotify, co jest nowym rekordem serwisu.

Poprzednia płyta Anglika to "x" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Promując ten materiał, Ed Sheeran wystąpił na stołecznym Torwarze. Największe hity Anglika to "The A Team", "Sing", "Thinking Out Loud".

    Wikimedia Commons CC BY-SA
(Wikimedia Commons CC BY-SA, Fot: Eva Rinaldi)
    Materiały prasowe
(Materiały prasowe, Fot: Warner Music Poland)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dx95cpe

Podziel się opinią

Share
dx95cpe
dx95cpe