Trwa ładowanie...

"Aplauz, aplauz": kolejne gwiazdy dementują swój udział w programie TVN

"Aplauz, aplauz": kolejne gwiazdy dementują swój udział w programie TVNŹródło: AKPA
dk9d153
dk9d153

Choć jak na razie twórcy programu "Aplauz, aplauz" skupiają się na wyłonieniu na castingach rozśpiewanych rodzin, tabloidową prasę rozgrzewają nazwiska potencjalnych jurorów. "Super Expres" donosił, że wśród kandydatów do udziału w talent show znalazły się m.in. wokalistka Bajmu, Beata Kozidrak i Maryla Rodowicz. Obydwie odmówiły jednak producentom. Rodowicz wytłumaczyła zresztą gazecie, dlaczego.

- Ja wiem, że chcą mnie zobaczyć w tego typu programach. Teraz dostałam propozycję z TVN, żeby być jurorką programu, w którym śpiewają dzieci. Odmówiłam. We wrześniu wyjeżdżam na urlop i we wszystkie weekendy mam koncerty. Takie propozycje może przyjmować ktoś, kto nie pracuje tak intensywnie jak ja. Nie mam ochoty na żadną przerwę od koncertowania. W zeszłym tygodniu zagrałam cztery koncerty i zaraz mam następne. To jest męczące, ale bardzo miłe.

Swój rzekomy udział w nowym talent show z dziećmi zdementowała też Justyna Steczkowska, kolejna artystka wymieniana w kolorowej prasie jako kandydatka do jury.

dk9d153

"Kochani jestem zniesmaczona tego typu artykułami w prasie, w których nie ma ani odrobiny prawdy i w których wmawia mi się, że robię coś - czego nie robię! Nie występuję w tym roku w żadnym show, bo jesienią wydaję płytę i ruszam w kolejną trasę koncertową" - napisała wokalistka.

Takie propozycje może przyjmować ktoś, kto nie pracuje tak intensywnie jak ja

Kogo więc TVN obsadzi w roli oceniających rodzinne talenty? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

dk9d153
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk9d153