Trwa ładowanie...
d3fu0a9

Anne Kirkbride nie żyje

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anne Kirkbride nie żyje
(Kadr z serialu)
d3fu0a9

Po krótkotrwałej chorobie, w wieku 60 lat, zmarła Anne Kirkbride. Aktorka zasłynęła jako Deirdre Hunt z serialu "Coronation Street". Była jedną z ukochanych gwiazd brytyjskiej telewizji.

W angielskiej serii zadebiutowała, gdy miała 17 lat. Występ w cieszącym się do dziś dużą popularnością na Wyspach hicie nie był jedynie jednorazową przygodą. Losy granej przez Kirkbridge bohaterki przypadły do gustu widzom. Twórcy serialu postanowili więc rozwinąć jej wątek.

Jej charakterystycznym atrybutem stały się duże okulary. Publiczność szybko polubiła ekranową Deirdrę, która przez lata dała się poznać jako kochająca żona oraz matka. Fani wraz z nią przeżywali jej dramaty i rodzinne tragedie. A tych nie brakowało.

d3fu0a9

Gościnny występ zmienił się w pracę na całe życie. Artystka związana była z "Coronation Street" przez 42 lata. Chociaż w Wielkiej Brytanii była prawdziwą gwiazdą, nigdy nie obnosiła się ze sławą. Nie lubiła popularności i uciekała od blasku fleszy.

Mówiło się, że od dłuższego czasu zmaga się z depresją. W pracy nigdy nie dawała jednak po sobie poznać, że coś jest nie tak. Koledzy uważali ją za pełną energii i zawsze uśmiechniętą osobę. Wiadomość o jej śmierci przyjęli z ogromnym smutkiem.

- Mieliśmy wiele szczęścia, że mogliśmy ją poznać - wyznał Kieran Roberts, producent "Coronation Street".

Anne Kirkbride zmarła wieczorem 19 stycznia w szpitalu w Manchesterze.

d3fu0a9

Podziel się opinią

Share
d3fu0a9
d3fu0a9