Trwa ładowanie...
anna mucha
02-10-2009 15:08

Anna Mucha: "Wyzwolona ..."

Share
Anna Mucha: "Wyzwolona ..."
d1ig353

Piękna, uwodzicielska Anna Mucha powraca! W serialu "Teraz albo nigdy!" gra Olgę, dziewczynę odbiegającą od reszty idealnych bohaterów. Aktorka z pewnością w głosie opowiada o rewolucji w swoim życiu i nowych doświadczeniach, które zdobyła w Stanach. Po wyrazie jej twarzy widać, że zmieniła się, dojrzała. Jak sama mówi - teraz jest wyzwolona i doświadczona.

**

Jesteś kobietą wyzwoloną?**
Jestem kobietą, która robi to, na co ma ochotę. Jeśli to jest definicja bycia kobietą wyzwoloną, to nią jestem. W życiu wypracowałam sobie komfort odmawiania. To jeden z największych darów, jaki mogłam na przestrzeni tych lat dostać.

d1ig353

**

Seks nie jest dla Ciebie tematem tabu. Często o nim mówisz otwarcie...**
Nie można nie stawić czoła faktowi, że edukacja seksualna w Polsce leży i kwiczy. W szkole wciska się młodym ludziom kity, a od edukacji w tym zakresie zależy ich przyszłość i przyszłość następnych pokoleń.

**

Wiele osób patrzy na Ciebie przez pryzmat kontrowersyjnych wypowiedzi, koszulek, plastrów, dużych dekoltów...**
Po prostu nikogo nie oszukuję. Pozwalam sobie na szczerość, a to jest kontrowersyjne. Nie udaję, że żyjemy w innych czasach. Mamy wiek, który sam przysparza nam problemów, a my musimy w nich uczestniczyć.

d1ig353

**

W branży mówią o Tobie "aktorka niepokorna"...**
To miłe. Przyjmuję to jako komplement. Aktor z osobowością to artysta niepokorny. Dla mnie osoba niepokorna to taka, która poszukuje wiecznie czegoś nowego, której naczelną zasadą nie jest konformizm. W życiu staram się być kreatywna. Chcę być twórcza, wykorzystuję wcześniej zebrane doświadczenia. Dlaczego więc miałabym się decydować na dyskomfort konformizmu?

**

Przeszłaś wspaniałą metamorfozę. Co wpłynęło na zmiany, które poczyniłaś w swoim życiu?**
Wiele spraw. Dużo dał mi pobyt w Stanach. To był bardzo ważny moment w moim życiu. Nauczyłam się szacunku do swojej pracy i samej siebie. Uświadomiłam sobie, że nieubłaganie zbliża się 30. rok mojego życia. W związku z tym wszystko, co zainwestuję w siebie, zaprocentuje właśnie teraz. To, co u mnie się w tej chwili dzieje, jest owocem obserwacji i wcześniejszych wniosków, do których doszłam. Pewnie będzie to obfitowało w pozytywne konsekwencje.

d1ig353

**

Już na powitanie Twoją bohaterkę w "Teraz albo nigdy" czeka miłosny trójkąt?**
Olga wolałaby klasyczną konfigurację (śmiech). Kompletnie nie jest w stanie zrozumieć kim w tej chwili w życiu Andrzeja jest jego dziewczyna. Nie może pojąć, dlaczego jakaś Basia zajęła miejsce należne właśnie jej.

**

Wydaje się, że Olga jest bardzo podobna do Ciebie. Kto komu daje energię do działania. Ty Oldze, czy na odwrót?**
To osoba, która ma werwę, ikrę i wie, czego chce. Tym niewątpliwie może imponować. Wcielenie się w postać Olgi dało mi bodziec do działania w branży. To było bardzo ciekawe doświadczenie, dzięki któremu mam mnóstwo energii. Nie wiem, kto komu daje energię, czy ja Oldze, czy Olga mnie. Myślę, że wspólnie się napędzamy.

d1ig353

**

Ciężko było Ci stanąć z Olgą twarzą w twarz?**
Sztab ludzi pomagał mi, aby dopracować postać. U Olgi duże znaczenie ma to jak się nosi, jaki ma makijaż ...To szalenie wyrazista postać. Jedna z najbardziej kobiecych ról, jakie miałam okazję do tej pory zagrać. Silna, stanowcza i zdecydowana kobieta, która jako cel wyznaczyła sobie zdobycie Andrzeja.

**

Przecież Andrzej ma Basię. Dla Twojej bohaterki przybyłej z Wysp czas stanął w miejscu?**
Dokładnie tak! Dwa lata wcześniej wyjechała do Londynu, teraz wróciła i myśli, że świat stoi w miejscu. Natomiast ku jej wielkiemu zdziwieniu okazuje się, że życie toczy się dalej, a Andrzej, który był jej pierwszą miłością, wcale na nią nie czekał.

d1ig353

**

Olga ma również swoje tajemnice ...**
Olga nie jest jednoznaczną postacią. Mam nadzieję, że jest w niej coś takiego, co spowoduje, że będzie oceniana i "spożywana" przez widzów z chęcią.

**

Niegrzeczna dziewczyna z tej Olgi...**
(śmiech) Niestety! Jeśli chodzi o "Teraz albo nigdy!", Olga znajduje się na przeciwnym biegunie niż idealni bohaterowie tego serialu. To zupełna odwrotność ciepłej i wyrozumiałej Basi. Moja bohaterka jest po to, aby siać ferment. Troszkę namiesza! A to zawsze wyzwanie. Bycie w kontrze jest ekscytujące!

d1ig353

**

Niegdyś na planie z Mateuszem Damięckim trzymałaś się za rękę, teraz wskoczyliście od razu do łóżka. Jak było?**
Ciekawe spotkanie i ekscytujące przeżycie. W końcu zaczęliśmy od sceny łóżkowej (śmiech). Mam nadzieję, że jemu było równie miło się ze mną spotkać. To prawda, czternaście lat temu trzymaliśmy się za rączkę zupełnie nieśmiało. Teraz znaleźliśmy się razem w łóżku, odgrywając scenę namiętnej miłości.

**

Dziękuję za rozmowę.**

d1ig353
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ig353
d1ig353