Trwa ładowanie...
ycipk-oetsrj
anna mucha

Anna Mucha: "Wyzwolona ..."

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha: "Wyzwolona ..."
ycipk-oetsrj

Piękna, uwodzicielska Anna Mucha powraca! W serialu "Teraz albo nigdy!" gra Olgę, dziewczynę odbiegającą od reszty idealnych bohaterów. Aktorka z pewnością w głosie opowiada o rewolucji w swoim życiu i nowych doświadczeniach, które zdobyła w Stanach. Po wyrazie jej twarzy widać, że zmieniła się, dojrzała. Jak sama mówi - teraz jest wyzwolona i doświadczona.

**

Podziel się
ycipk-oetsrj

Jesteś kobietą wyzwoloną?**
Jestem kobietą, która robi to, na co ma ochotę. Jeśli to jest definicja bycia kobietą wyzwoloną, to nią jestem. W życiu wypracowałam sobie komfort odmawiania. To jeden z największych darów, jaki mogłam na przestrzeni tych lat dostać.

**

Podziel się

Seks nie jest dla Ciebie tematem tabu. Często o nim mówisz otwarcie...**
Nie można nie stawić czoła faktowi, że edukacja seksualna w Polsce leży i kwiczy. W szkole wciska się młodym ludziom kity, a od edukacji w tym zakresie zależy ich przyszłość i przyszłość następnych pokoleń.

ycipk-oetsrj

**

Podziel się

Wiele osób patrzy na Ciebie przez pryzmat kontrowersyjnych wypowiedzi, koszulek, plastrów, dużych dekoltów...**
Po prostu nikogo nie oszukuję. Pozwalam sobie na szczerość, a to jest kontrowersyjne. Nie udaję, że żyjemy w innych czasach. Mamy wiek, który sam przysparza nam problemów, a my musimy w nich uczestniczyć.

**

ycipk-oetsrj
Podziel się

W branży mówią o Tobie "aktorka niepokorna"...**
To miłe. Przyjmuję to jako komplement. Aktor z osobowością to artysta niepokorny. Dla mnie osoba niepokorna to taka, która poszukuje wiecznie czegoś nowego, której naczelną zasadą nie jest konformizm. W życiu staram się być kreatywna. Chcę być twórcza, wykorzystuję wcześniej zebrane doświadczenia. Dlaczego więc miałabym się decydować na dyskomfort konformizmu?

**

Podziel się
ycipk-oetsrj

Przeszłaś wspaniałą metamorfozę. Co wpłynęło na zmiany, które poczyniłaś w swoim życiu?**
Wiele spraw. Dużo dał mi pobyt w Stanach. To był bardzo ważny moment w moim życiu. Nauczyłam się szacunku do swojej pracy i samej siebie. Uświadomiłam sobie, że nieubłaganie zbliża się 30. rok mojego życia. W związku z tym wszystko, co zainwestuję w siebie, zaprocentuje właśnie teraz. To, co u mnie się w tej chwili dzieje, jest owocem obserwacji i wcześniejszych wniosków, do których doszłam. Pewnie będzie to obfitowało w pozytywne konsekwencje.

**

Podziel się

Już na powitanie Twoją bohaterkę w "Teraz albo nigdy" czeka miłosny trójkąt?**
Olga wolałaby klasyczną konfigurację (śmiech). Kompletnie nie jest w stanie zrozumieć kim w tej chwili w życiu Andrzeja jest jego dziewczyna. Nie może pojąć, dlaczego jakaś Basia zajęła miejsce należne właśnie jej.

ycipk-oetsrj

**

Podziel się

Wydaje się, że Olga jest bardzo podobna do Ciebie. Kto komu daje energię do działania. Ty Oldze, czy na odwrót?**
To osoba, która ma werwę, ikrę i wie, czego chce. Tym niewątpliwie może imponować. Wcielenie się w postać Olgi dało mi bodziec do działania w branży. To było bardzo ciekawe doświadczenie, dzięki któremu mam mnóstwo energii. Nie wiem, kto komu daje energię, czy ja Oldze, czy Olga mnie. Myślę, że wspólnie się napędzamy.

**

Podziel się

Ciężko było Ci stanąć z Olgą twarzą w twarz?**
Sztab ludzi pomagał mi, aby dopracować postać. U Olgi duże znaczenie ma to jak się nosi, jaki ma makijaż ...To szalenie wyrazista postać. Jedna z najbardziej kobiecych ról, jakie miałam okazję do tej pory zagrać. Silna, stanowcza i zdecydowana kobieta, która jako cel wyznaczyła sobie zdobycie Andrzeja.

**

Podziel się

Przecież Andrzej ma Basię. Dla Twojej bohaterki przybyłej z Wysp czas stanął w miejscu?**
Dokładnie tak! Dwa lata wcześniej wyjechała do Londynu, teraz wróciła i myśli, że świat stoi w miejscu. Natomiast ku jej wielkiemu zdziwieniu okazuje się, że życie toczy się dalej, a Andrzej, który był jej pierwszą miłością, wcale na nią nie czekał.

**

Podziel się

Olga ma również swoje tajemnice ...**
Olga nie jest jednoznaczną postacią. Mam nadzieję, że jest w niej coś takiego, co spowoduje, że będzie oceniana i "spożywana" przez widzów z chęcią.

**

Podziel się

Niegrzeczna dziewczyna z tej Olgi...**
(śmiech) Niestety! Jeśli chodzi o "Teraz albo nigdy!", Olga znajduje się na przeciwnym biegunie niż idealni bohaterowie tego serialu. To zupełna odwrotność ciepłej i wyrozumiałej Basi. Moja bohaterka jest po to, aby siać ferment. Troszkę namiesza! A to zawsze wyzwanie. Bycie w kontrze jest ekscytujące!

**

Podziel się

Niegdyś na planie z Mateuszem Damięckim trzymałaś się za rękę, teraz wskoczyliście od razu do łóżka. Jak było?**
Ciekawe spotkanie i ekscytujące przeżycie. W końcu zaczęliśmy od sceny łóżkowej (śmiech). Mam nadzieję, że jemu było równie miło się ze mną spotkać. To prawda, czternaście lat temu trzymaliśmy się za rączkę zupełnie nieśmiało. Teraz znaleźliśmy się razem w łóżku, odgrywając scenę namiętnej miłości.

**

Podziel się

Dziękuję za rozmowę.**

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-oetsrj

ycipk-oetsrj
ycipk-oetsrj