Anna Mucha pracuje ze swoim chłopakiem. Nie jest lekko

Jakub Wons i Anna Mucha ujawnili swój związek w 2020 r.
Jakub Wons i Anna Mucha ujawnili swój związek w 2020 r.
Źródło zdjęć: © AKPA

13.02.2023 15:28, aktual.: 28.03.2023 14:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha od niemal trzech lat jest w związku z Jakubem Wonsem. Zakochani razem żyją, ale też pracują. To pozwala im spędzać więcej czasu wspólnie, ale czy nie odbija się na ich relacji? Aktorka zdradziła to i owo.

Anna Mucha ma za sobą poważną relację zakończoną fiaskiem, Jakub Wons również jest mężczyzną po przejściach. W końcu jednak tej dwójce udało się siebie odnaleźć. Od trzech lat tworzą udany związek. Ale aby był on satysfakcjonujący dla obu stron, potrzeba sporo pracy. A przecież tu w grę wchodzą również dzieci Muchy ze związku z Marcelem Sorą oraz dziecko Wonsa, które wychowuje wraz z byłą partnerką Hanną Konarowską. To nie może być proste.

Na dodatek Anna Mucha i Jakub Wons ostatnio ze sobą współpracują. Aktorka gra główną rolę w przedstawieniu "O mało co...", które reżyserowane jest przez Wonsa. 42-letnia gwiazda postanowiła opowiedzieć o nim i o tym, jak układa jej się praca z partnerem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- My zachowujemy się absolutnie profesjonalnie w pracy. I jakkolwiek by te słowa nie zabrzmiały kontrowersyjnie, to stosunki zawodowe mamy wyczyszczone - wyznała Mucha w "Pytaniu na śniadanie".

Jednak nie sposób nie przenosić emocji zawodowych na rodzinny, prywatny grunt. Co wtedy?

- Przenosi się to w jakimś takim ogólnym nerwie czy spięciu. Ale musimy sobie jako zespół ufać i słuchać siebie nawzajem. Potrzebny jest głos zewnętrzny, który powie: "Fajnie, ale tutaj trzeba troszeczkę mniej, albo tu trzeba docisnąć" - dodała Mucha.

Warto wspomnieć, że aktorka nie tylko gra w spektaklu, ale też go produkuje.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o masakrowaniu "Znachora", najgorszych filmach na walentynki i polskich erotykach, które podbijają świat (a nie powinny) . Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także