Trwa ładowanie...
12-01-2017 08:24

Andrzej Piaseczny przeszedł operację?

Mijający rok należał do Andrzeja Piasecznego. Wokalista znów jest na topie, a fani wyczekują kolejnej płyty. Niestety, za sprawą artykułu w "Świat i ludzie", artysta stał się powodem do zmartwienia. Gazeta podała, że popularny "Piasek" ma problemy ze zdrowiem. Muzyk rzekomo przebywał w szpitalu i był operowany. Jaka jest prawda?

Andrzej Piaseczny przeszedł operację?Źródło: AKPA
d18342j
d18342j

Jak podaje "Świat i ludzie", Andrzej Piaseczny miał trafić na izbę przyjęć Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie z silnymi bólami, które trudno było zdiagnozować.

- Zespół chirurgów zdecydował, że sytuacja jest na tyle poważna, że może nawet zagrażać życiu pacjenta. Nie wolno było czekać i niezwłocznie został przeprowadzony zabieg. "Piasek" został zoperowany przez najlepszych specjalistów w Warszawie. Wszystko się powiodło. Nie wystąpiły żadne komplikacje i powikłania - ujawnił informator tygodnika.

Jak udało nam się dowiedzieć, wytwórnia Piaska, Sony, zaprzecza tym doniesieniom. Poinformowano nas, że Andrzej Piaseczny nie poddaje się rekonwalescencji w domu pod Warszawą, a oddaje się relaksowi na nartach w górach. Wytwórnia zaprzecza, jakoby Piasek miał jakiekolwiek problemy ze zdrowiem.

Życzymy dużo zdrowia!

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną WP.PL
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: WP.PL, fot: WP.PL
d18342j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18342j