Allison Mack też opuści "Smallville"?!

Allison Mack też opuści "Smallville"?!
Źródło zdjęć: © The CW

09.05.2008 10:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To może być prawdziwy cios dla serialu *Tajemnice Smallville. Tydzień po tym jak Michael Rosenbaum ogłosił, że opuszcza serial, wypłynęła informacja, że Allison Mack również może opuścić serię!*

Cała sprawa jest o tyle zaskakująca, że jeszcze kilka tygodni temu wydawało się iż pewny jest udział aktorki w ósmym sezonie. Choć nie rozpoczęto wtedy jeszcze negocjacji, to serialowa Chloe Sullivan i producenci serii zapewniali, że dojdzie do porozumienia.

- Allison wykorzystała odejście Michaela Rosenbauma jako kartę przetargową w negocjacjach nowego kontraktu - powiedziała TVGuide osoba zbliżona do grupy producentów Smallville.

- Decyzja Kristin Kreuk o udziale w niewielkie części nowej serii jedynie umocniła Mack w tych rozmowach. Smallville potrzebuje teraz Chloe bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, i Allison doskonale o tym wie - dodała.

Nikt z producentów oficjalnie nie potwierdza tych informacji, ale wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że Smallville nie może w tym momencie stracić Allison Mack.

- Jeśli zniknie Chloe, to w serialu zostaną jedynie dwie istotne postaci: Clark i Lois. A to dla serialu oznacza przedwczesne zakończenie - przyznał informator serwisu TVGuide.

Teraz wszystko zależy od decyzji producentów. Jeśli przystaną na warunki aktorki, to wystąpi ona w 8. sezonie. Jeżeli nie dojdzie to porozumienia, to realizacja nowej serii niebywale się skomplikuje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także