Trwa ładowanie...
serial aida

"Aida": Sonia Bohosiewicz w Operze

Share
"Aida": Sonia Bohosiewicz w Operze
Źródło: Kasia Marcinkiewicz / TVP
d4tf0yq

7 stycznia Opera Krakowska rozpoczęła swój coroczny cykl karnawałowy. W tym roku odbędą się trzy koncerty, z których każdy będzie miał inny charakter. Swoją obecnością uświetni wiele polskich gwiazd, w tym Sonia Bohosiewicz, gwiazda serialu *"Aida".*

Koncert, zatytułowany "Powróćmy jak za dawnych lat...", który odbędzie się 21 stycznia będzie traktował o tematyce muzyki okresu międzywojennego i wojennego. Jedną z artystek, z którymi będziemy mogli wspominać muzykę z dawnych lat będzie Sonia Bohosiewicz.

d4tf0yq

Warto tutaj wspomnieć, iż w marcu, na antenie TVP 2, ruszy nowy serial zatytułowany "Aida", w którym główną rolę zagra właśnie Sonia.

"Aida" będzie opowiadać historię kobiety, która z dnia na dzień, wraz z dwójką dzieci, wprowadza się do małego mieszkania na przedmieściu, rodzinnego domu, wspólnie z bratem-nierobem i apodyktyczną matką, której to zawdzięcza swoje niecodzienne imię.

Kalina, grana przez słynną Iwonę Bielską, to niespełniona artystka, obwiniająca Aidę o zniszczenie jej, ponoć dobrze zapowiadającej się, kariery teatralnej. Nie trzeba dodawać, że bohaterka Soni nie jest zachwycona posiadaniem tak dziwacznego i niecodziennego imienia.

d4tf0yq

„Aida” to serial komediowy z Sonią Bohosiewicz w roli głównej, na najwyższym poziomie, z olbrzymią dawką humoru i pikanterii, to współczesna, ironiczna i nierzadko prześmiewcza opowieść, której akcja toczy się na przedmieściach jednego z naszych miast.

Trzeba przyznać, że zbieżność tytułu serialu z wydarzeniem kulturalnym, organizowanym przez Operę Krakowską, jest naprawdę niezwykła. "Aida" wejdzie na małe ekrany już w marcu tego roku.

Zobacz także:

d4tf0yq

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://teleshow.wp.pl/klan-bliski-koniec-produkcji-widzowie-nie-chca-juz-go-ogladac-6026606506357889g )

d4tf0yq

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )

d4tf0yq

Podziel się opinią

Share
d4tf0yq
d4tf0yq