PublicystykaAgnieszka Szulim ma nowego partnera

Agnieszka Szulim ma nowego partnera

Agnieszka Szulim ma nowego partnera
Źródło zdjęć: © Press Photo Center

07.01.2010 09:18, aktual.: 25.11.2013 10:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.efakt.pl )

Agnieszka Szulim straciła posadę w TVP1, a zyskała w TVP2.

Tego dziennikarka nie mogła przewidzieć nawet w najczarniejszych snach! Ale – jak sama dziś mówi – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. – 2010 rok przyniósł mi same niespodzianki. Przeprowadziłam się do nowego domu i zaczęłam pracę w nowej redakcji – mówi nam Agnieszka Szulim-Badziak. I dodaje, że jak na profesjonalistkę przystało, powitała go w telewizyjnym studiu.

– 31 grudnia prowadziłam w TVP2 relację z sylwestra w Łodzi, a już 11 stycznia po raz pierwszy poprowadzę „Pytanie na śniadanie” – zdradza nam dziennikarka. Agnieszka Szulim do tej pory była gospodynią „Kawy czy herbaty” w TVP1. Partnerował jej Radosław Brzóska, z którym stanowiła świetny duet. A właściwie nawet trio, bo towarzyszył im często... pies dziennikarki – Amelka. Ale choć ich zawodowe drogi się rozchodzą, Szulim nie popada w przygnębienie. – Uwielbiam Radka, świetnie nam się pracuje i jesteśmy przyjaciółmi. Mam też wielką nadzieję, że jeszcze się spotkamy na antenie Jedynki. Tyle, że nie telewizyjnej, ale radiowej. Szykują się więc kolejne bardzo ciekawe i trudne wyzwania – zdradza nam Szulim. To był szok i zaskoczenie!

Tymczasem jednak dziennikarka zakasała rękawy do pracy w nowej redakcji. Poranny program w studiu TVP2 będzie prowadzić wraz z Jarosławem Budnikiem. Jak będzie się im razem współpracowało?

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także