Trwa ładowanie...

Agnieszka Szulim dostała nowy program "Orient Express" w TVN

Share
Agnieszka Szulim dostała nowy program "Orient Express" w TVN
Źródło: AKPA
dmypfz8

Choć obowiązuje wiosenna ramówka, szefowie stacji już rozmyślają nad jesienną ofertą. Wiemy, że na antenie TVN pojawią się m.in. kolejne edycje "Top Model", "Mam Talent!" i "MasterChefa". Widzowie zobaczą również Filipa Chajzera w roli prowadzącego zupełnie nowy format.

Co ciekawe, najprawdopodobniej we wrześniu wystartuje również następne show z Małgorzatą Rozenek w roli głównej, które miałoby być polską odpowiedzią na "Dinner Party Wars" (gdzie rolę gospodyni pełni brytyjska Perfekcyjna Pani Domu - Anthea Turner). Jej program miałby zastąpić "Stylowy magazyn" - autorską produkcję Agnieszki Szulim. Nic więc dziwnego, że zaczęto plotkować o tym, że korona królowej telewizji trafi w tym roku do rąk narzeczonej Radosława Majdana. Czy to oznacza, że ukochana miliardera Piotra Woźniaka-Staraka straci pracę w stacji Edwarda Miszczaka? Nic bardziej mylnego!

Jak się właśnie okazało, prezenterka zostanie prowadzącą format o egzotycznej nazwie - "Orient Express". Na czym będzie polegał?

dmypfz8

- Szulim razem z ekipą z planu będzie podglądać gwiazdy, które zostaną wywiezione za granicę. Celebryci będą musieli radzić sobie przez kilkanaście dni bez pieniędzy, znajomości języka i przewodnika w takich miejscach jak na przykład Indie - zdradził informator pudelek.pl.

Jak możemy przeczytać, w czasie, gdy uczestnicy pod czujnym okiem kamer będą walczyli o przetrwanie w nieznanym sobie kraju, prowadząca, czyli właśnie Szulim, będzie obserwować ich starania... z tarasu pięciogwiazdkowego hotelu. Będziecie oglądać "Orient Express"? Kogo widzielibyście w roli zawodników?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Udało mi się zagospodarować niszę"

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dmypfz8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmypfz8
dmypfz8