Trwa ładowanie...

Agnieszka Smoczyńska nakręci serial dla Netfliksa na podstawie komiksu

Agnieszka Smoczyńska została zatrudniona przez Netfliksa, by nakręciła serial na podstawie komiksu “Warrior Run”.
Share
Agnieszka Smoczyńska wyreżyseruje serial dla Netfliksa na podstawie komiksu
Agnieszka Smoczyńska wyreżyseruje serial dla Netfliksa na podstawie komiksuŹródło: PAP, Fot: Rafał Guz
dgil9ze

Agnieszka Smoczyńska wyreżyseruje serial dla Netfliksa

W Hiszpanii trwają zdjęcia do nowego serialu Netfliksa na podstawie komiksu “Warrior Run”. Reżyserką produkcji została Agnieszka Smoczyńska. Polka będzie odpowiadać za 2 z 9 odcinków serialu.

Smoczyńska w grudniu 2018 roku wypuściła film “Fuga”, który bardzo dobrze przyjął się na świecie. Wcześniej pozytywne recenzje zbierała “Córka dancingu”.

dgil9ze

To będzie druga współpraca polskiej reżyserki z Netfliksem. Wcześniej była odpowiedzialna za serial “1983” - pierwszą w pełni polską produkcję na tej platformie streamingowej.

Agnieszka Smoczyńska wyreżyseruje serial na podstawie komiksu

W “Warrior Run” główną bohaterką jest 19-latka, która odkrywa, że należy do zakonu, który od wielu lat walczy z demonami grasującymi po naszej planecie. Pewnego dnia dziewczyna budzi się w kostnicy z dziwnym artefaktem wszczepionym w plecy. Odkrywa też, że dysponuje niezwykłymi mocami, które przydadzą się w walce ze złem.

Główną rolę zagra Alba Baptista. W serialu wystąpią również Toya Turner, Tristan Ulloa, Thekla Reuten, Kristina Tonteri-Young, Lorena Andrea i Emilio Sakraya.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

dgil9ze

Podziel się opinią

Share
dgil9ze
dgil9ze