WP

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała wpis, który wywołał falę domysłów

Popularność Agnieszce Sienkiewicz przyniósł serial "Przyjaciółki". Na swoim Instagramie postanowiła podziękować za ostatni dzień nagrań 13. sezonu. Internauci przestraszyli się, że aktorka odchodzi z obsady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci zaczęli się martwić.
Internauci zaczęli się martwić. (East News, Fot: East News)
WP

Serial "Przyjaciółki" rozkochał widzów stacji Polsat. Obyczajowa produkcja emitowana jest już od 2012 roku i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością

Agnieszka Sienkiewicz wciela się w serialową Dorotę. Jak się okazuje, aktorka postanowiła podziękować za kolejny sezon nagrań. Używając słów "ostatni dzień na planie" wywołała lawinę komentarzy i domysłów. Internauci pomyśleli, że odchodzi z obsady. "Będziemy tęsknić" - pisali, ocierając łzę z polika.

WP

"Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem!" - apelowali inni internauci. "Jakie to świetne, że ludzie są tak wykształceni, a nie potrafią przeczytać prostego zdania ze zrozumieniem" - gardzili kolejni.

Głos zabrała sama Agnieszka: "Kochani, odpowiadając tu na komentarze, nie napisałam, że odchodzę z serialu tylko, że zdjęcia do 13 serii dobiegają końca, a ja dziś zagrałam ostatnie sceny w tym sezonie". I wtedy wszystko stało się jasne.

Pewnie większość fanów odetchnęła z ulgą, ponieważ serialowa Dorota jest ich ulubioną postacią w produkcji Polsatu.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP