Trwa ładowanie...

"Agent": powstanie 2. edycja reality-show

Share
"Agent": powstanie 2. edycja reality-show
Źródło: TVN/x-news
d2d2gn8

Pod koniec lutego TVN zdecydował się na przywrócenie na antenę jednego z pierwszych i zarazem najpopularniejszego programu typu reality-show w historii polskiej telewizji - "Agenta". W produkcji wystąpiło 14 gwiazd, które wykonywały różne zadania, próbując wytypować tytułowego Agenta, psującego im szyki. Zdjęcia zrealizowano w Republice Południowej Afryki, a format poprowadziła Kinga Rusin.

Choć początkowo niektórzy widzowie byli sceptycznie nastawieni do reaktywacji reality-show, szybko zmienili zdanie. Jak wynika z badań przygotowywanych przez Nielsen Audience Measurement dla serwisu wirtualnemedia.pl, średnia widownia wszystkich 13 odcinków wyniosła 1,74 mln osób. To z kolei przełożyło się na 12,66 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów oraz 16,92 proc. w grupie komercyjnej 16-49. Jak łatwo się domyślić, najwięcej osób (2,10 mln) zasiadło przed telewizorami podczas finałowego odcinka, który wyemitowano 17 maja br.

TVN w czasie nadawania "Agenta" był wiceliderem rynku telewizyjnego. Natomiast wśród widzów w grupie komercyjnej stacja zajęła pierwszą lokatę. Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, przyznał, że program spełnił oczekiwania nadawcy. Przy okazji potwierdził, że kolejny sezon reality-show trafi na ekrany wiosną 2017 roku.

d2d2gn8

- "Kto jest agentem?" to znowu było najczęściej powtarzane pytanie w ostatnich miesiącach. Powrót do tego programu po latach wcale nie był oczywistą decyzją, ale tym bardziej cieszymy się z tych wyników. Odświeżona formuła "Agenta" z udziałem gwiazd też okazała się strzałem w dziesiątkę, może dzięki temu, że udało nam się zebrać wyjątkowe osobowości - podsumował Czaja w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Zobacz także: Dominika Tajner-Wiśniewska po "Agencie" wciąż jest żądna wrażeń

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2d2gn8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d2gn8
d2d2gn8