Trwa ładowanie...
dqzncrc

"Agent": do 2. edycji programu zgłosił się tłum gwiazd

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Agent": do 2. edycji programu zgłosił się tłum gwiazd
(TVN/x-news)
dqzncrc

Pod koniec lutego br. TVN zdecydował się na przywrócenie na antenę jednego z pierwszych i zarazem najpopularniejszego programu typu reality-show w historii polskiej telewizji - "Agenta". Przypomnijmy, że w produkcji wystąpiło 14 gwiazd, które wykonywały różne zadania, próbując wytypować tytułowego Agenta, psującego im szyki. Zdjęcia zrealizowano w Republice Południowej Afryki, a format poprowadziła Kinga Rusin.

Choć początkowo niektórzy widzowie byli sceptycznie nastawieni do reaktywacji reality-show, szybko zmienili zdanie. Jak wynikało z badań przygotowywanych przez Nielsen Audience Measurement dla serwisu wirtualnemedia.pl, średnia widownia wszystkich 13 odcinków wyniosła 1,74 mln osób. To wystarczyło, aby TVN w czasie nadawania "Agenta" był wiceliderem na rynku telewizyjnym, a program został okrzyknięty hitem stacji.

 (fot. TVN/x-news)
((fot. TVN/x-news))

Warto wspomnieć, że nie tylko widzowie zachwycili się reaktywowanym show. Gwiazdy, które przed ekranami telewizorami śledziły poczynania kolegów z show-biznesu, również nie ukrywały, że program przypadł im do gustu. Nic zatem dziwnego, że gdy tylko stacja rozpoczęła intensywne przygotowania do 2. edycji, celebryci tłumnie ruszyli na casting.

dqzncrc

- Ponoć kolejka chętnych przekracza możliwości programowe. Gwiazdy chętnie porzucą swoje domy na miesiąc na przełomie listopada i grudnia, żeby zabawić się w ramach kultowego dla niektórych formatu - zdradził anonimowy informator serwisu pudelek.pl, który dodaje, że 2. sezon nakręcony zostanie w Argentynie.

Kogo ostatecznie zobaczymy na ekranach? Tego na razie produkcja nie zdradza, jednak można się domyślać, że walka gwiazd o miejsce w programie będzie trwała do ostatniej chwili.

Tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska o programie "Agent"

dqzncrc

Podziel się opinią

Share
dqzncrc
dqzncrc