Trwa ładowanie...
17-04-2009 10:24

5 sezon "Lost: Zagubieni" dotarł do Polski

5 sezon "Lost: Zagubieni" dotarł do PolskiŹródło: ABC Network
d355rq4
d355rq4

Dziś polska premiera 5 sezonu serialu "Lost: Zagubieni". W każdy piątek o 22:00 w AXN będzie można śledzić kolejne losy rozbitków.

V sezon serialu Lost to już nie tylko odkrywanie tajemnicy jaką kryje wyspa. Reżyserzy rozsypali na ekranie puzzle chcąc by widz poskładał je w całość. Ma się wrażenie, iż twórcy lubią bawić się czasem. Raz wydaję się on być bez znaczenia, innym razem wszystko zależy od niego.

Przyszłość, teraźniejszość, przeszłość. Prowadzą widza w na pozór nieokreślonym kierunku. Ta zabawa formą jest jednak przemyślanym zabiegiem. Z początkowego chaosu i mnogości wątków wyłania się obraz, gdzie o to wszyscy dążą do jednego celu. Ponownego spotkania się na wyspie.

Po katastrofie samolotu linii lotniczych OceanicAir 815 , gdzieś na wodach Pacyfiku, rozbitkowie, którym udało się przeżyć musieli walczyć o byt. Sytuacja im nie sprzyjała. Okazało się, że wyspa obok której rozbił się samolot, skrywa mroczne tajemnice. Do nich należą także „Inni” – grupa niebezpiecznych mieszkańców wyspy. Przez kolejne odcinki serialu śledziliśmy losy garstki ludzi pragnących wydostać się z wyspy i jak się później okazało, oszukać przeznaczenie. Warto nadmienić, iż część rozbitków lotu 815 wydostała się z wyspy. Jack, Kate, Sun, Sayid, Hurley, a także Desmond i tajemniczy Ben, im wszystkim się udało. Nie dajmy się jednak zwieść, gdyż pozorne to szczęście. I tak w pierwszych odcinkach V serii widzimy jak Kate opiekuje się dzieckiem, prawdopodobnie jej synem.

d355rq4

Prawdopodobnie, gdyż chłopiec okazuje się dzieckiem nieżyjącej Claire. Po tym jak Kate wróciła z tajemniczej wyspy, wzięła na siebie ciężar rodzicielstwa. Ktoś jednak stara się odebrać jej dziecko.

Telewizyjna premiera V sezonu serialu "Lost: Zagubieni" pojawi się od 17 kwietnia, w każdy piątek o 22:00 w AXN.

Natomiast dla wszystkich widzów, którzy z jakichś powodów pogubili się w Zagubionych, mamy dobrą wiadomość. Już 12 kwietnia będą mogli usystematyzować swoją wiedzę o serialu oglądając odcinki specjalne, stanowiące podsumowanie poprzednich sezonów.

d355rq4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d355rq4