Trwa ładowanie...
31-03-2009 14:25

"39 i pół": Jankowski na granicy bankructwa

"39 i pół": Jankowski na granicy bankructwaŹródło: TVN
d2wloky
d2wloky

Wszystko przez Roberta Więckiewicza, który w najnowszym odcinku "39 i pół" wcieli się w postać sprytnego biznesmena organizującego trasy koncertowe.

Czeka nas więc pojedynek Więckiewicz kontra Karolak. Czyli stary wyjadacz na rynku, kontra naiwność i nieuwaga Jankowskiego. A po drodze podpisana niekorzystna umowa na trasę koncertową, problemy zdrowotne zespołu Afromental i kłopoty z wywiązaniem się z umowy grożące bankructwem.

Darka Jankowskiego nie tak łatwo jednak pokonać. Zahartowany w boju stary punkrockowiec odkurza swoją ramoneskę, a zamiast schorowanych członków Afromentala, na trasę zabiera starych kumpli i syna.

d2wloky

Jak taka ekipa wypadnie w roli małolatów w szerokich spodniach?

Ten odcinek to nie tylko trasa koncertowa, w tej niezwykłej podróży udział weźmie też Patryk i Marta, przed którymi niezapomniana i jedyna taka noc w życiu...

Anka jeszcze przed wyjazdem Darka ma złe przeczucia. Nie ma się co dziwić bo od 20 lat trasa koncertowa nie kojarzy się jej z niczym dobrym. Niezawodna intuicja kobieca zaprowadzi ją do miejsca którym przyłapie męża na flircie z fankami...Co to dla nich oznacz chyba dodawać nie trzeba...

Emisja "39 i pół": wtorek, godz. 21:30, TVN.

d2wloky
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wloky