Trwa ładowanie...
24-10-2013 17:24

"2XL": Laura wymienia zamki w drzwiach, Agatę odwiedza matka

Share
"2XL": Laura wymienia zamki w drzwiach, Agatę odwiedza matkaŹródło: Polsat
dwhtuz9

Laura próbuje ustawić się w nowym życiu bez męża. Na początek – wymienia zamki w drzwiach. Karol oczywiście nie poddaje się. Czy przekona żonę, by mu wybaczyła? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku serialu *"2XL"?*

Karol próbuje wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Odwołuje się do wspomnień. Tym razem jednak Laura zaparła się. Pytanie tylko, na jak długo. Karol zwalnia się z pracy. Uważa, że teraz, gdy Laura go zostawiła, nie powinien dłużej pracować w firmie jej ojca. Ola jest wstrząśnięta. Próbuje wpłynąć na decyzję Zabawskiego. Karol wydaje się jednak zdeterminowany.

Tymczasem Agacie (Elżbieta Romanowska)
składa wizytę jej… matka Maria (Małgorzata Zajączkowska). Swoje nagłe przybycie tłumaczy tym, iż musi kupić sobie jakieś ubrania na pogrzeb. Stan zdrowia ojca Agaty nie przedstawia się najlepiej. Nie wiadomo, ile mu jeszcze zostało, szczególnie że uszkodzenie serca nie pozwala operować. Maria prosi córkę, żeby pojechała z nią do Kwidzyna i odwiedziła chorego ojca. Kto wie - może jest to ostatnia okazja na pojednanie?

dwhtuz9

Agata pomaga matce podczas zakupów. Dziwnie się z tym czuje. Dawno nie robiły nic razem. Dec irytuje cała sytuacja. Zdenerwuje się, gdy matka bez jej zgody będzie chciała kupić Agacie nowe ubranie. Dec zastanawia się w duchu, gdzie jej matka była przez tyle lat, aby teraz decydować za nią, co powinna ubierać.

Emisja 8. odcinka *"2XL" już dzisiaj, 24 października, o godz. 22.00 w Telewizji POLSAT.*

dwhtuz9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwhtuz9
dwhtuz9