Trwa ładowanie...
05-09-2013 17:00

"2XL": Antenowy debiut serialu

"2XL": Antenowy debiut serialuŹródło: Polsat
d3dp8qv
d3dp8qv

Problemy z nadwagą i facetami oraz miłość do czekoladek - Edyta Jungowska oraz Elżbieta Romanowska zmagają się ze zbędnymi kilogramami w nowym serialu Polsatu, który już dziś zadebiutuje na antenie.

Mąż, który nie chce mieć dzieci, siostra, która wiecznie krytykuje i nieodparta chęć sięgnięcia po...czekoladkę - oto Laura. Specjalistka od diet, która nie potrafi wziąć życia we własne ręce. Czy już wkrótce to się odmieni? Biolog na ciągłej diecie, czyli Agata - czy zmieni swoje nawyki żywieniowe i czy pozwoli uczuciom dojść do głosu?

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32720,title,2XL,serial.html )**

d3dp8qv

Agata Dec (Elżbieta Romanowska) wbrew ostrzeżeniom przyjaciół, Bożeny (Ewa Kaim)
i Jurka (Marek Kaliszuk), żywi się wyłącznie sałatą i kawą. Chce zrzucić parę kilogramów z powodu silnego i coraz częściej pojawiającego się bólu kręgosłupa. Na skutek osłabienia restrykcyjną dietą, mdleje i trafia do szpitala. Lekarz odsyła ją do dietetyczki, Laury Zabawskiej (Edyta Jungowska). Agata niechętnie idzie na wizytę, a widząc, że Laura sama ma problemy z tuszą, rezygnuje z jej usług. Niestety, kręgosłup nie odpuszcza, sałata nie smakuje, szef (Piotr Polk) wbrew jej woli zatrudnia nowego laboranta - Roberta (Piotr Stramowski), a przyjaciele w imię troski codziennie „piłują”…

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32720,title,2XL,serial.html )**

d3dp8qv

Laura odkrywa, jak bardzo oddalili się od siebie z mężem Karolem (Przemysław Sadowski). Pod wpływem siostry Oli (Natalia Klimas) próbuje przełamać lody. Niestety, dobrymi chęciami… Laura jest załamana. Postanawia walczyć o siebie. Podejmuje temat dziecka – czuje, że to najwyższy czas, aby pomyśleć o macierzyństwie. Karol nie podziela zdania żony – ceni sobie wygodne życie. A na dziecko zawsze przyjdzie czas. Laura stawia męża przed wyborem - albo dziecko, albo… koniec związku.

Agata po dłuższym opieraniu się znowu zwraca się do Laury po pomoc. Obie są w sytuacji nowego początku… Czy to będzie także początek wspaniałej przyjaźni?

Emisja 1. odcinka nowego serialu *"2XL" już dziś, 5 września, o godzinie 22.00 na antenie Telewizji POLSAT.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32720,title,2XL,serial.html )**

d3dp8qv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dp8qv