Trwa ładowanie...

''24 godziny'' bez Jacka Bauera

Share
''24 godziny'' bez Jacka Bauera
Źródło: FOX
d2qgl4w

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami stacja Fox zrealizuje kolejną odsłonę serialu "24 godziny". Niestety potwierdziły się też mniej radosne doniesienia - w produkcji zabraknie głównego bohatera, Jacka Bauera.

Producent Howard Gordon zapowiedział, że w planach jest spin-off serii, w której zobaczymy jednak nową postać pierwszoplanową. Ma to być dwudziestokilkuletni mężczyzna ścigający terrorystów. Na razie twórcy nie przewidują, by pojawił się Bauer (grany przez Kiefera Sutherlanda), ale nie wyklucza się jednak jego gościnnego udziału.

Fani są zaskoczeni takim obrotem spraw. Nikt nie wyobraża sobie telewizyjnego hitu bez nieśmiertelnego bohatera, który już wielokrotnie ratował USA z opresji. To właśnie dla niego przede wszystkim oglądało się kolejne odsłony "24 godzin". Ba! Dla wielu osób Jack Bauer jest postacią kultową. Trudno zatem zrozumieć, dlaczego postanowiono pozbyć się go z kontynuacji serii.

Przypomnijmy, że produkcja doczekała się ośmiu sezonów zasadniczych w latach 2001-2010 oraz dodatkowej skróconej odsłony "24: Jeszcze jeden dzień" w 2014 roku. W rolach głównych, poza Kieferem Sutherlandem, wystąpili Mary Lynn Rajskub, William Devane, Kim Raver, Michael Wincott, Giles Matthey, Yvonne Strahovski, Benjamin Bratt, Gbenga Akinnagbe i Tate Donovan.

d2qgl4w

Podziel się opinią

Share
d2qgl4w
d2qgl4w