Trwa ładowanie...
17-03-2008 08:52

"1300 gramów" w miejsce "Chirurgów"

Share
"1300 gramów" w miejsce "Chirurgów"Źródło: CBS
d22b0qi

Od 1 kwietnia Telewizja Polsat rozpocznie emisję premierowego serialu o tematyce medycznej, którego akcja rozgrywa się w środowisku neurochirurgów.

Tytuł serialu to nic innego jak waga przeciętnego ludzkiego mózgu, która wynosi właśnie 1300 gramów.

1300 gramów to dramat medyczny, w którym poznajemy bliżej elitę lekarzy jednego z najlepszych szpitali w Nowym Jorku.

d22b0qi

Gwiazdą serialu jest Stanley Tucci (znany z przebojów kinowych: Terminal i Diabeł ubiera się u Prady), który gra prawdziwą sławę w tej dyscyplinie medycyny, dr Douga Hansona, przed którym ludzki mózg wydaje się nie mieć żadnych tajemnic.

Jego kolejnym, najnowszym asystentem zostaje ktoś, kto wydaje się jego absolutnym przeciwieństwem - dr Jonathan Singer (w tej roli: Mark Feuerstein, znany m.in. z serialu „Prezydencki poker”) jest znacznie młodszy i przez to mniej doświadczony, ale otwarty na świat i ludzi i zawsze pełen szlachetnych intencji, ale jednocześnie bardzo utalentowany i bezgranicznie oddany swojej pracy.

W obsadzie pierwszoplanowej ponadto zobaczymy: Indirę Varmę (znaną z serialu Rzym), Armando Riesco (Garden State) i Tamarę Taylor (Kości).

I jeszcze jedna fantastyczna wiadomość: pilotażowy odcinek tego serialu wyreżyserował zdobywca Oscara, Barry Levinson.

Zapraszamy na premierę serialu 1300 gramów do Polsatu 1 kwietnia o godzinie 23.00. Kolejne epizody będą emitowane co wtorek o 23.00.

d22b0qi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22b0qi