100 odcinek "Niani"!

100 odcinek "Niani"!

13.11.2008 15:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ona ma swój styl, co rozbraja wszystkich. Ona dobrze wie, kto w domu rządzi, kto nie. Ona sposób zna jak rozbawić bliskich. Ona ma swój wdzięk”. O kim mowa? O Frani Maj - najsłynniejszej polskiej Niani, której przygody widzowie obejrzą 15 listopada już po raz setny.

Z tej wyjątkowej okazji życzenia aktorom i twórcom serialu złożyła sama amerykańska nianiaFran Drescher. Czego Frani Maj życzyła Fran Fine zobaczycie już w setnym odcinku. Twórcy serialu nie zapomnieli o widzach i przygotowali dla nich prawdziwą urodzinową niespodziankę!

Po trzech latach wspólnego mieszkania pod jednym dachem Maks Skalski (Tomasz Kot)
i Frania Maj (Agnieszka Dygant)
w końcu zostają parą! Co prawda ona miała już dosyć jego niezdecydowania, a on wyznawał jej miłość i potem to odwoływał, ale wreszcie nadszedł ten moment, kiedy wszystko się wyjaśniło. I żyli długo i szczęśliwie…

Taki mógłby być opis jubileuszowego, setnego odcinka „Niani” i pewnie tego spodziewają się widzowie. Twórcy mają jednak zupełnie inną propozycję dla fanów serialu. Chyba najwyższy czas na zmiany! A gdyby tak Konrad (Adam Ferency) przestał być kamerdynerem, a jego miejsce zajął… Maks?

Znany producent zamiast przeprowadzać castingi wynosi śmieci… A na dodatek jego dotychczasowy służący nagle bardzo mocno zaprzyjaźnia się ze swoim największym przeciwnikiem – Karoliną (Tamara Arciuch). Od tej pory wrogiem numer jeden staje się niania Frania, która na dodatek będzie chciała przedstawić Skalskiemu całą swoją rodzinę. Ten pomysł może zakończyć się katastrofą. Czy zatem jest chociaż cień szansy na zaręczyny?

Zaskakujące losy Frani Maj widzowie śledzą na antenie TVN już od ponad trzech lat. Do tego czasu wyprodukowano 119 odcinków, które złożyły się na 8 sezonów. W tej chwili emitowana jest seria siódma, z jubileuszowym setnym odcinkiem i niespodzianką, na miarę jubileuszu. Prezent, jaki przygotowali twórcy serialu dla jego fanów, związany jest z niedawnym pobytem Fran Drescher w Polsce. Amerykańska aktorka i producentka oryginalnej wersji sitcomu „The Nanny” spotkała się z odtwórczynią głównej roli polskiej wersji „Niani” – Agnieszką Dygant. Był tort, życzenia, prezenty i rozmowa typowo „nianiowa”.

Zapraszamy do oglądania jubileuszowego odcinka, 15 listopada o godzinie 20.00 w TVN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także